Znáte oblíbené módní společnosti z Ameriky?

screen top1clothing.com

Zajímáte-li se o módu, jistě vám značky Abercrombie & Fitch, Everlast a Ed Hardy nezní cize. Že jste o nich ještě neslyšeli? Představme si je alespoň ve stručnosti.

Abercrombie & Fitch

Abercrombie & Fitch je americkou značkou módního oblečení. Společnost vznikla již v roce 1892 a založil ji David T. Abercrombie.

Oblíbí si ji ti, kteří se rádi luxusně oblékají. Oblíbená je především mezi mladšími lidmi a nezapomíná ani na dětskou módu. Abercrombie & Fitch se prezentuje jako značka životního stylu.

Abercrombie & Fitch je v Americe velmi populární značkou. V Evropě se s ní setkáte méně. V současné době „dorazila“ i do České republiky v podobě kamenného obchodu.

Uvedená značka provozuje i další značky, které možná znáte. Jsou jimi Children Abercrombie, Gilly Hicks a Ruehl No.925 a Hollister CO.

Everlast

Nosíte rádi sportovní oblečení? V tom případě vás jistě zaujme oblečení Everlast. Tato americká značka se na něj zaměřuje. Kromě toho vyrábí také boxerské potřeby. Byla založená roku 1910 a zpočátku se soustředila na výrobu plavek.

Se značkou je spojený Muhammad Ali – jeden z nejlepších světových boxerů. Kromě oblečení Evrerlast se podívejte i na nabídku kvalitních sportovních bot od této společnosti.

Ed Hardy

A do třetice si ve stručnosti představíme třetí americkou módní značku s dlouhouletou tradicí. Je jí Ed Hardy, která vznikla roku 1911. Založil ji Don Ed Hardy, americký umělec.

Ed Hardy je oblíbenou značkou mezi celebritami. Patří mezi ně např. Madonna, Paris Hilton, Tom Cruise, Britney Spears atd.

Značka se nezaměřuje pouze na výrobu oblečení, ale i doplňků a rozšířené jsou i parfémy Ed Hardy.

screen top1clothing.com Ukázka internetového obchodu Top1clothing.com

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář