Tom Tailor

znacka

Historie značky Tom Tailor začíná v německém přístavu Hamburk, kde v roce 1962 založil Hansen Heinrich Pünjer firmu Henke & CO. Teprve o 17 let později, v roce 1979 byli vyrobeny v této oděvní firmě produkty značky Tom Tailor a rázem se staly hitem. Dnes je možné oblečení Tom Tailor koupit ve více jak 80 zemích světa a více jak 45 000 obchodech.

Oblečení Tom Tailor

Dnes si můžete pod značkou Tom Tailor vybírat nepřeberné množství kvalitních produktů. Oblečení Tom Tailor je určeno jak pro mladé tak pro střední generaci. Už od vzniku firmy si zákazníci vychvalují perfektní střih. Mladí oceňují vynikající zpracování barev a motivů. Sám vlastním několik triček Tom Tailor a musím říci, že patří mezi mé nejoblíbenější. Kvalitní ale zároveň vzdušné materiály jsou pro mě velkým lákadlem především v parních letních měsících.

Od prvotních kožešinových výrobků a svetrů se firma Tom Tailor rozšířila na kompletní šatníkové vybavení. Můžete tak koupit nejen zmiňované trička, ale také košile, džíny, mikiny, módní doplňky, sukně, šortky, pásky, rukavice či šály. Ani s tímto sortimentem se Tom Tailor nesmířil a úspěšně začal vyrábět také parfémy Tom Tailor, povlečení či sportovní batohy, kabelky, boty a také dioptrické brýle s neotřelým designem.

Kvalitní materiály, životnost výrobků, skvělé střihy, maximální ladění detailů, skvěle použité barvy a maximální pohodlnost, to jsou slova, kterými bychom mohli dokonale značku Tom Tailor vystihnout. Co se týče cenových relací, možná je třeba říci, že se pohybuje v té vyšší hladině, pokud ale vybíráte pečlivě, jistě najdete kousky, které zase tak drahé nejsou a koupě se jistě vyplatí.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář