Abercrombie and Fitch

znacka

Abercrombie and Fitch je značková, luxusní a kvalitní móda pro mladé známá především za velkou louží v Americe. Tam je mnohem oblíbenější a do Evropy tato značka zatím příliš nepronikla tak jak by jistě její vlastníci očekávali. Díky internetovým obchodům a stále dostupnějším službám posílání zboží z USA je možné značku Abercrombie and Fitch vídat v mnoha českých internetových obchodech. V sortimentu zboží této značky převládá outdoorové oblečení doplněné stylovým sortimentem pro každodenní nošení.

Historie značky Abercrombie and Fitch

Základy celé společnosti položil David T. Abercrombie, který si v USA v roce 1892 otevřel malý obchůdek prodávající outdoorové oblečení a rybářské potřeby. Osud tomu nejspíše chtěl a jeho stálým zákazníkem se stal právník Ezra Fitch. Společně o několik let později založili módní značku Abercrombie and Fitch, která se stala synonymem kvalitního nejen outdoorového oblečení. Již od počátku budovala firma své jméno na kvalitě použitých textilních materiálů a přesné výrobě.

V České republice není prozatím jediný obchod specializující se pouze na prodej značky Abercrombie and Fitch, ale existují sdružené obchody prodávající oblečení z USA, kde tuto značku hravě naleznete. Jako tip jsme na konci článku připravily seznam internetových obchodů, kde je možné značku Abercrombie and Fitch zakoupit. Díky skvělé pověsti kvalitního oblečení si ovšem připravte o něco více z vaší peněženky.

Styl Abercrombie and Fitch

Filozofie firmy klade důraz na originalitu a atraktivnost oblečení, což dává zákazníkům pocit naprostého nadšení tvůrců sortimentu Abercrombie and Fitch. To se vyznává nejen outdoorovým oblečení, jehož hlavními znaky jsou otrhanost, nezvyklé tvary, nesymetrické součásti či opranost materiálu ale také sportovním oblečením pro každodenní potřeby. Dnes je firma Abercrombie and Fitch rozsáhlou společností, pod jejíž známku spadá hned několik dalších značek vyrábějícíc určitý druh zboží. Mezi ně patří Gilly Hicks pro výrobu spodního prádla, Abercrombie Kids se sortimentem dětského oblečení, Holliste (pozor neplést s Hollister) zajištující prodej pánského oblečení a značka Ruehl No. 925 se zbožím určeným jak ženám tak mužům.

V sortimentu Abercrombie and Fitch nalezneme spoustu produktů. Mezi ty nejoblíbenější patří především trička, vesty, spodní prádlo a stále více žádanější bundy Abercrombie and Fitch. Trička jsou specifickou oblastí. Dámy upřednostňují trička Catrina s malým sobem na prsou, pánové naopak nemají možnost přílišného výběru a jejich trička jsou ozdobena číslicí, což se vztahuje ke sportovní kolekci oblečení.

Internetové obchody nabízející oblečení Abercrombie and Fitch

Xmode.cz – značkové oblečení
.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář