Street wear oblečení značky SKANK

Logo SKANK

V dnešním článku si představíme novou street wearovou značku oblečení SKANK. Jedná se o velice oblíbenou severskou značku, kterou konečně můžeme přivítat v i České Republice. Dosud totiž na českém trhu zcela chyběla a to i přesto, že se úspěšně prodává v okolních státech.

Historie značky SKANK

Historie značky SKANK se datuje od jara roku 2003, kdy byla tato švédská společnost založena Tomasem Björkenem ve Stockholmu. V té době jistě ještě netušil, že o několik let později se z jeho výtvorů stanou jedny z nejoblíbenějších produktů na poli street wear oblečení ve Švédsku.

To se mu opravdu povedlo a dnes je SKANK jedním z ikon švédské módy. O jeho oblíbenosti svědčí i množství 40 obchodů ve kterých je možné oblečení koupit a také dva vlastní značkové obchody ve Stockholmu a Uppsale.

Tím ovšem růst této společnosti nekončí a graduje exportem do zahraničí včetně České Republiky. Doposud tato značka na české scéně, chyběla. Nyní si ji můžeme také do sytosti užít.

Oblečení SKANK

Samotné oblečení je využíváno mládeží v mnoha státech Evropy včetně Holandska, Německa, Švýcarska, Polska a také dálného Japonska. Styl vyjadřuje především rebelství a ojedinělý design, který má za úkol vyjádřit osobnost daného člověka.

Zakladatel značky si je také vědom toho, že lidé mají rádi kvalitu. I proto jsou všechna trička vyrobena ze 100% bavlny, která je pěstována a to bez použití jakéhokoliv chemického materiálu a v naprostém kontrastu s přírodou. Celý proces je striktně kontrolován a vám se tak do ruky dostane opravdu kvalitní a prověřené zboží.

SKANK se vyrábí stejně jako většina velkých značek v Číně a to pod přísnou normou Oeko-Tex Standard 100.

Dnes je možné koupit mnoho druhů street wear oblečení SKANK, mezi jinými to jsou čepice, mikiny, trička, košile, kalhoty a různé doplňky.

Jste-li fanouškem street wear oblečení a stylu ulice, neměla by vám tato značka proklouznout mezi prsty.

Oblečení SKANK
Oblečení SKANK

Oblečení SKANK

Oblečení SKANK

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář