Značkové oblečení Kappa

Tuto značku znají lidé po celém světě hlavně díky jejímu nezaměnitelnému logu a také reklamě na sportovním oblečení po celém světě. Dnes je značka Kappa synonem úspěchu a kvality sportovního oblečení, ale nejenom sportovního. Kappa stále více promlouvá i do oblečení pro volný čas. Stává se tak dostupnou značkou i pro normální lidi, kteří si ji pro svoji pohodlnost kupují.

Značku Kappa tak jak ji známe založil v roce 1950 Maglificio Calzificio Torinese, který byl již v té době jedním z největší výrobců ponožek na světě. Značka byla původně založena jako podznačka hlavní firmy, aby se vyzkoušela kvalita produktů a materiálů. V roce 1969 ovšem studenti poprvé použili pojem oblečení pro volný čas a po sociální změnách se značka Kappa stala pojmem a prodávaným výrobkem.

Dnešní móda Kappa je určena pro pány i dámy zaměřena spíše na sportovní a pohodlné oděvy z teplákoviny a dalších materiálů. Velice kvalitní jsou i kopačky pro profesionální sportovce a také dresy fotbalových klubů značky Kappa.

Na internetu najdete e-shop se značkovým oblečením, který nabízí mimo jiné značku Kappa, podívejte se na některé produkty, které tento e-shop nabízí za velice dobré ceny.


Podobné příspěvky:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zanechte komentář