Typy prstenů dle typu prstů

Špěrky

Krkolomný nadpis tohoto článku napovídá, že dnešním tématem budou šperky. Každá žena jednou sní, že bude nosit prsten. Ten je totiž nejen symbolem věčnosti, ale v případě snubních a svatebních prstenů také symbolem lásky. Každý prsten má ovšem svá specifika, která nejsou vhodná pro každý prst. Některé prsteny vypadají na ruce opravdu „hnusně“ naopak některé vaši ruku doslova rozzáří. Pojďme se podívat jaké typy prstenů jsou vhodné pro různé typy prstů.

Jemné a dlouhé prsty

Noste prsteny větší či střední velikosti s jasným motivem. Jen tak bude na vaší ruce prsten vynikat a vaše ruce rozzáří.

Velké a dlouhé prsty

Dlouhé prsty jsou často označovány jako „chmatáky“ ovšem od toho tu nejsme, pojďme se podívat jaké typy prstenů se pro vaše dlouhé a velké prsty hodí. Vybírejte takové prsteny, které jsou široké a velké, jen tak se na vaší ruce neztratí. Koupí malého úzkého prstenu na velké ruce ztratí prsten zcela na hodnotě.

Klasické prsty

Ideální je opravdu ideální. Nosit totiž můžete vše a vše vám bude také slušet. Je to stejné jako když se někdo narodí opravdu krásný, potom ho můžete navléci do čehokoliv či ho jakkoliv učesat, vždy zůstane krásný. Je to stejné i u vašich rukou. Nejlepší volbou jsou tak průměrné prsteny co se šířky a motivu týče.

Pamatujte, že délka prstu je důležitá při výběru vhodného prstenu. Pokud vlastníte malé prsty, volte jemnější styl, který váš prst prodlouží. Naopak u větších a delších prstů volte větší prsteny, které vaše prsty opticky zmenší.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář