Prodej šperků a bižuterie

nausnice-sixi

Šperky se staly neodmyslitelnou součástí téměř každé ženy. Představují ideální doplněk pro každodenní nošení, zároveň jsou symbolem ženskosti a krásy. Vybírat můžete z velmi pestré škály šperků, oblíbená je zejména bižuterie.

Bižuterie je cenově dostupnější, tudíž si můžete pořídit více různých barevných kombinací. Šperky lze pak snadno střídat dle aktuálního outfitu a nálady. Využijte nabídky visacích náušnic nebo drobných peciček, roztomilých náhrdelníků, náramků či prstenů. Nejpraktičtější je pořízení ucelené sady.

Jak vybírat bižuterii

Nejprve si odpovězte na otázku, jaké šperky vlastně hledáte a k čemu je budete nosit? Můžete buď zvolit několik různých variací, nebo jedny neutrální pro každodenní nošení. Většina lidí se řídí zejména vzhledem, praktičností a také cenou. Výrobci však poukazují na to, že vybírat byste měla také podle tvaru obličeje, barvy vlasů, věku a postavy. Výběr originální bižuterie má svá pravidla.

Málokdo si uvědomuje, že i barva pokožky hraje při výběru bižuterie svou velmi důležitou roli. Jiné barvy se hodí ke světlé pokožce a jiné naopak k tmavé. Studenému typu pokožky sluší barvy, jakými jsou růžová, modrá, fialová a červená. Naopak k teplému barevnému odstínu ladí lépe například korále, z barev potom oranžová, hnědá, zelená, korálová a žlutá. Při výběru šperků nezapomínejte také na hodinky, u kterých klademe důraz na praktičnost, přesto se mohou také stát velmi praktickým módním doplňkem.

Ženy by se měly také řídit tvarem svého obličeje. Každá z nás má trochu jiný tvar obličeje, což je samozřejmé. Pokud máte obličej takzvaného trojúhelníkového tvaru, pak vám budou více slušet visací náušnice, které opticky protáhnou obličej. Náhrdelníky volte spíše kratší, které zjemní tvar obličeje.

nausnice-sixi Zdroj fotografie: www.sixi.cz

U kulatého obličeje nebývají ostré rysy, ale naopak je třeba dosáhnout optického zeštíhlení tváře. Proto je vhodné raději nenosit náhrdelníky s kulatým tvarem, neboť přidávají kila navíc. Ideálně vám poslouží náhrdelníky do tvaru V, krásně prodlouží a zeštíhlí krk. Vhodné jsou také dlouhé a štíhlé náušnice, raději volte jednoduché tvary.

logo sixi.cz

Jak nosit šperky?

Pokud chcete působit skutečně žensky, pak si vybírejte bižuterii zdobenou kameny či perlami. Nemusí se jednat o drahé kameny, důležité je, že dodají šperku patřičný nádech luxusu. K hlubšímu výstřihu patří pěkný náhrdelník.

Velmi vkusně působí komplet náhrdelníku, náušnic a náramku. Některé ženy dávají přednost jednoduchosti, jiné mají rády extravaganci a okázalost. Nezapomínejte, že šperky odráží vaši osobnost. Nikdy se do ničeho nenuťte jen proto, že se to zrovna nosí. Vybírejte to, co se vám líbí a v čem se cítíte sama sebou.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář