Výběr spodního prádla nepodceňujte. Jak ale vybrat to správné?

Logo-intimia

Dámské spodní prádlo tvoří základní část šatníku každé ženy. Nabídka spodního prádla je skutečně velice pestrá. Ženy si mohou zvolit spodní prádlo, které je jim pohodlné. Jak vybírat spodní prádlo, aby vám slušelo? Vhodně zvolené střihy vyzdvihnou vaše přednosti a naopak mohou zakrýt případné nedostatky. Ačkoliv se to zdá možná triviální, vybrat si správně spodní prádlo není vůbec snadné.

Kalhotky, ve kterých se cítíte dobře

Při nákupu kalhotek je potřeba klást důraz na kvalitu a pohodlí. Kalhotky patří mezi oblečení, které sice není na první pohled vidět, ale hrají velmi důležitou roli. Pokud si koupíte velké, nebo naopak malé kalhotky, nebudete se v nich cítit dobře a můžete si zkazit celý outfit.

Při nákupu kalhotek je tedy třeba myslet na dvě věci, správný střih a správnou velikost. Jestli vám kalhotky dobře sedí, poznáte snadno, jsou na vaší postavě vypnuté, nikde se nezařezávají. V podstatě byste ani neměla vědět o tom, že na sobě nějaké kalhotky máte. Vždy je lepší si kalhotky vyzkoušet, neboť každý výrobce má trochu jiné číslování.

Pokud nosíte tanga, je vhodné pořídit si je o jednu velikost větší, než klasické spodní kalhotky. Pak je jejich nošení o mnoho komfortnější.

Logo-intimia

Podprsenky umí zázraky

V současné době máme možnost vybírat z celé škály podprsenek. Nošení té správné podprsenky udělá hotové zázraky s vaší postavou a zvýší vám sebevědomí. Pokud nepatříte mezi ženy, které se pyšní bujným poprsím, pak vyberte push-up podprsenku, která vám může opticky ňadra zvětšit až o dvě velikosti.

push-up-intimia

Naopak ženy s velkým poprsím mohou zvolit nevyztuženou podprsenku s kosticemi, která bude tvořit dokonalou oporu vašim prsům.

Pro aktivní ženy jsou vhodné maximálně pohodlné sportovní podprsenky.

Nejdůležitější je, aby vám podprsenka dokonale seděla.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář