Spodní prádlo Victoria Secret

Spodní prádlo Victoria Secret

Neexistuje známější značka spodního prádla než je právě Victoria Secret, která se svými kousky proslavila po celém světě. Společnost byla založena v roce 1977 v americkém San Franciscu. Během několika let dostal Ray Raymond značku Victoria Secret na špici prodejců spodního prádla. V roce 1982 byla firma koupena společností The Limited, která vlastní značku Victoria Secret dodnes. Že se jednalo o velice dobrou investici dokazuje i fakt, že firma se stala největším prodejcem spodního prádla v Americe a její výdělek činí až 1 miliardu dolarů.

Spodní prádlo Victoria Secret

Mezi nejuznávanější a také nejznámější produkty patří bezvýhradně spodní prádlo Victoria Secret. To je vyráběno nejen ze špičkových materiálu a špičkovými technologiemi, ale jeho následnou prezentaci předvádí pouze ty nejlepší a nejkrásnější modelky na světě. Díky tomu si Victoria Secret drží pověst luxusního spodního prádla. Není se čemu divit, když kousky této firmy předvádí takové krasavice jako nejlépe placená modelka světa Gisele Büdchen, Naomi Campbell, Heidi Klum či Tyra Banks. Zastoupení má také Česká republika, jmenovitě Eva Hercigová či manželka Pala Habery Daniela Peštová. Modelkám Victoria Secret, které nejčastěji předvádí právě spodní prádlo a plavky se přezdívá „Angels“ neboli „Andílci“.

Dnes je možné zakoupit spodní prádlo Victoria Secret v mnoha podobách od těch klasických a jednotlivých dílů, podprsenky a kalhotek přes kompletní sety, které k sobě jdou nejen stylem, ale také barvou, použitým materiálem a rozměry. Oblíbená jsou také tanga, která dokáží rozpálit nejednoho muže.

V České Republice se kompletní sady spodního prádla příliš neprodávají, i tak si spousta žen toto spodní prádlo oblíbila. Značku ocení nejen ženy, pro které je nošení spodního prádla Victoria Secret zážitkem, ale také mužská část populace, která objevila ve spodním prádle Victoria Secret zajímavý a přesto luxusní dárek pro své náročné ženy a milenky.

Připravily jsme pro vás ukázku spodního prádla Victoria Secret, zboží je možné si objednat na uvedené adrese. Rozhodně se může jednat o zajímavý dárek k nadcházejícím vánocům.

Podprsenka Victoria Secret Spodní prádlo Victoria Secret Spodní prádlo Victoria Secret Spodní prádlo Victoria Secret
Spodní prádlo Victoria Secret
Zdroj: Xmode.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář