Jak vybrat spodní a erotické prádlo

Spodní prádlo je typ oblečení, bez kterého se neobejde žádná žena a v šatníku by mělo hrát výraznou roli. Výběr spodního prádla ovšem podléhá řadě specifik, které u nákupu běžného oblečení nemusíme řešit. Už jen proto, že spodní prádlo zakrývá nejintimnější partie a je v těsném kontaktu s lidským tělem, bychom měli volit spodní prádlo zejména pohodlné. Není nic horšího než píchání, tlačení, škrcení nebo škrábání spodního prádla. Taková vlastnosti vám totiž dokáží zaručeně zkazit i celý den.

Při výběru spodního prádla je tedy funkčnost hlavní prioritou. Tou další je vzhled. Brát ohled na to, jak spodní prádlo vypadá je dnes již samozřejmostí každé ženy. Samotný základní výběr spodního prádla tak neberte na lehkou váhu a vybírejte s rozmyslem.

Podprsenky

Podprsenky vybírejte zejména dle pohodlnosti a použitých materiálů. Pouze kvalitní zboží vám dokáže naplnit vaše očekávání. Levné náhražky jsou bohužel vyráběny často z velmi nekvalitních materiálů, mají špatné střihy i číslování. U podprsenky by měli sedět ramínky, měli bychom zvolit správnou velikost košíčků i typ podprsenky. Řídit se selským rozumem je ale v tomto případě nejjistější volbou. Škrcení, škrábání nebo tlačení není nejlepším důvodem k nákupu.

Některé podprsenky mohou svým lákavým designem působit jako erotické prádlo. Jste-li zadaná měl by se i tento fakt projevit při správném výběru podprsenky a celkově spodního prádla. Ostatně takový výběr ocení jistě i váš partner.

Chcete se inspirovat pro vaše budoucí nákupy spodního prádla? Zkuste například internetový obchod Loly.sk, který nabízí širokou nabídku produktů spodního i erotického prádla, push-up podprsenky, korzety, legíny, noční košilky, různé druhy kalhotek, ale také pyžama, plavky a další sortiment.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář