Originálně zdobené gelové nehty

MagicNails.cz

Obecně je velmi rozšířený názor, že umělé nehty jsou jen pro ženy, které nedělají žádné domácí práce, to by přece jejich nehty nevydržely. Takže pouze odpočívají po těžkém dni a domácnost obstarává manžel s dětmi. To je ovšem hrubý omyl. Jistě jsou ženy, které se takto doma chovají, to ovšem nijak nesouvisí s jejich nehty. Gelové nehty nikoho neomezují, jejich majitelky mohou pracovat naprosto běžně a s jejich nehty se vůbec nic nestane. Gelové nehty jsou modelovány tak, aby byly pevné a zároveň pružné, takže drží, neupadávají a ani při nárazu se neulamují. Pokud je žena trochu opatrnější, může s umělými nehty třeba i štípat dříví.

Manikúra je určena pro každou ženu, která chce mít pěstěné ruce a nehty stejnoměrné a udržované. Dnes je naprosto běžné, že si tuto péči dopřává téměř každá žena. Často je vidět i muže, kteří si nechávají profesionálně upravovat nehty, aby jejich ruce vypadaly reprezentativně. Jak je to možné? Díky e-shopu nehtovými potřebami MagicNails.cz.

MagicNails.cz je vám k službám, pokud máte zájem o prvotřídní profesionální pomůcky pro péči o vaše přírodní i gelové nehty. Máte-li vlastní salon zaměřený na modeláž nehtů, neváhejte a nakupujte vybavení a potřeby pro nehtovou modeláž právě na www.magicnails.cz. K dostání jsou nejen laky na nehty či různé druhy zdobení, ale také nehtové tipy, barevné UV gely, akryl a další potřebné suroviny pro modeláž dokonalých nehtů.

Modelujete-li gelové nehty, je celá řada pomůcek nezbytná, musíte mít UV lampu k vytvrzení UV gelu, nové pilníky, brusné bloky či štětečky pro nanášení gelu. Gelové nehty jsou skutečně ozdobou každé ženy, chcete-li efekt ještě umocnit, ozdobte vaše gelové nehty profesionálním zdobením na nehty od MagicNails.cz. Objednejte si originální samolepky, systém razítek Konad či ozdoby z FIMO hmoty. Každá vaše zákaznice od vás bude odcházet s jedinečným vzorem nehtů.

MagicNails.cz Zdroj: www.magicnails.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář