Jak sladit oblečení s nehty

Eshop Rajnehtu.cz

Nehty jsou vizitkou každého člověka, zejména pak u žen hrají velmi důležitou roli. Současné trendy ženám umožňují experimentovat s laky na nehty nebo vyzkoušet gelové nehty. Pokud máte okousané a špinavé nehty, vypovídá to mnoho o vás samotných. Přitom mít krásné a upravené nehty, které vám budou slušet, není nic těžkého. Jestliže vás nebaví o ně pečovat, navštěvujte pravidelně nehtové studio, kde se vám postarají o dokonalou vizáž rukou.

Slaďte barvu oblečení s lakem na nehty

Pokud zvolíte pouze barevný lak na své vlastní nehty, pak máte výhodu v tom, že můžete více experimentovat. Lak obvykle nevydrží déle než pár dní a vám se nabízí možnost měnit barvy laků, jak se vám zlíbí. Velmi efektivně působí, když sladíte barvu laku s oblečením, zejména pak do společnosti. Neznamená to však, že když použijete červenou barvu na nehty, budete chodit celá v červeném. Stačí jen vkusně zkombinovat pár doplňků do stejného odstínu laku, například obuv nebo kabelku. Když si obléknete červené šaty, pak obuv a kabelku volte například v černé kontrastní barvě. Pořiďte si mnoho druhů barevných odstínů laků na nehty a střídejte je podle aktuální nálady a také barevných kombinací outfitu.

Eshop Rajnehtu.cz

Gelové nehty, které vydrží

Jestliže dáváte přednost gelovým nehtům a chcete dosáhnout toho, aby se hodily k jakémukoliv oblečení, pak volte Francii. Francouzská manikúra vykouzlí velmi elegantní nehty, které působí čistě a upraveně a hodí se ke každému oděvu. Pomůcky pro modeláž nehtů můžete nakupovat třeba na http://rajnehtu.cz. Pokud máte raději výraznější barvy, jako je červená nebo růžová, pak si pořiďte více kousků oblečení v podobných tónech nebo alespoň kabelku či doplňky.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář