Dámské džíny s nízkým sedem

Patříte mezi milovnice džínů? Pak vězte, že výběr dámských džínových kalhot je skutečně velice pestrý. Velmi oblíbené jsou dámské džíny s nízkým sedem. Džíny s nízkým sedem může nosit skutečně každý, nezáleží na tom, kolik je vám let. Jde o skutečně nestárnoucí klasiku, která vám bude slušet. Kam můžete tyto džíny nosit? Prakticky kamkoliv, jsou vhodné do práce, na nákupy, na procházku, na výlet i na večírek. Denimové kalhoty jsou zkrátka základem šatníku každého z nás.

Sportovní elegance

Bokové džíny se sníženým sedem sluší spíše štíhlejší postavě. Častěji je volí mladší ženy, které chtějí dát na obdiv svou postavu. Upnuté bokové džíny skutečně odhalí každý nedostatek. Ovšem pokud si k nim obléknete například dlouhý top či tuniku, pak můžete zvolit tento oděv i v případě, že vaše postava není úplně dokonalá.

Náš tip: Zábavná trička

Ovšem pokud máte objemnější bříško, můžete si pořídit džíny s nízkým sedem do pasu. Ovšem pozor, trendy vysokého pasu jsou dávno pryč, proto se tomuto střihu raději zdaleka vyhýbejte. A jaké barvy se nejvíce nosí? Především seprané džíny, nebo rádoby otrhané.

Jděte s módou

Dámské kalhoty s nízkým sedem jsou nesmírně sexy. Jde o skutečné módní hity současnosti, které vidíme nejčastěji u mladých slečen. V tomto střihu se nenosí pouze džíny, ale také tepláky a dokonce i harémové kalhoty. Dámské džíny s nízkým sedem se stanou oblíbenou součástí vašeho šatníku. Dokonalý moderní look dodávají džínům například kšandy nebo výrazné kapsy na zadní straně. Nejdůležitější je především skutečnost, aby vám byly džíny pohodlné a dobře seděly. Měly by padnout na míru.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář