Lesklé kalhoty

leskle-leginy2

Lesklé kalhoty, ať už se jedná o klasické kalhoty, legíny nebo punčocháče, jsou stále v módě. Letošnímu jaru vládnou metalické barvy. Proto by neměly lesklé kalhoty ve vašem šatníku rozhodně chybět. Staňte se sexy dračicí a podlehněte módnímu hitu. Každá žena se chce líbit a vypadat neodolatelně a přitažlivě. Velmi pěkně působí lesklé a kožené legíny, které přinášejí především luxusní dojem. Designy těchto dámských legín jsou skutečně jedinečné.

Královna večírků

Zvolíte-li lesklé kalhoty, nejvhodnější příležitost jsou večírky a diskotéky. Velmi dobře působí stříbrné lesklé kalhoty, nebo sáhněte po klasice a tou jsou černé lesklé kalhoty. Jak je známo, černá barva opticky zeštíhluje, i když u lesklých materiálů pozor. Pokud máte plnější tvary, zvolte raději delší top, například tuniku. Černé kalhoty nejlépe vyniknou na dlouhých a štíhlých nohách, ideálně v kombinaci s vysokými podpatky. Výhodou je, že k černé barvě můžete zvolit jakýkoliv top. Vyzkoušet můžete také zlaté nebo stříbrné legíny. V takovém oblečení vás rozhodně nikdo nepřehlédne.

Návrháři přišli s novinkou a tou je skloubení dvou a více materiálů nebo nepravidelné roztříštění kůže s jinou látkou. Hrají si také se sytostí barev a vytvářejí stále nové a nové barevné kreace.

Punčochové kalhoty – nezbytnost vašeho šatníku

Punčochové kalhoty najde ve svém šatníku každá žena. Pokud nosíte ráda sukně nebo šaty a venku zrovna nepanuje teplé počasí, pak je jistě oceníte. Punčochové kalhoty se hodí také do společnosti, neboť odhalené nohy nepůsobí tak pěkně.

Velice trendy jsou lesklé punčochové kalhoty. Působí doslova jako magnet na mužské pohledy a vypadají velice atraktivně. Punčocháče se zvýšeným leskem jsou vhodný doplněk na diskotéky k minisukni, na večírky, koncerty a další místa, kde je umělé osvětlení.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář