Zumba oblečení

kalhoty

Zumba, známé cvičení, které dnes zažívá doslova boom, dorazilo před pár měsíci také do České republiky. Jedná se o cvičení v podobě tance, který spojuje pozitivní latinsko americkou hudbu (zumba vznikla Kolumbii) s tanečními pohyby a celkově vytváří kreaci tělesného cvičení. Výběr správného zumba oblečení je tak nesmírně důležitou součástí, která vám může cvičení ulehčit a zpříjemnit. Naučte se vybírat zumba oblečení a vychutnejte si pohodlné a zábavné cvičení stejně jako já.

Zumba oblečení – na co si dát pozor při výběru

  • Jako první bych vám doporučila koupi sportovní podprsenky. Ta je základem pro pohodlné zumba cvičení. Nejenže zamezíte prsům pohyb, ale sportovní podprsenka slouží také odsávání potu a celkové pohodlnosti vašich prsou. Sportovní podprsenka je příjemnou součástí zumba oblečení.

Sportovní podprsenka Sportovní podprsenka Sportovní podprsenka
Sportovní podprsenka

  • Na samotné cvičení můžete použít zumba oblečení různých tvarů a délek. Vždy ale dbejte na to, aby bylo dostatečně pružné a volné. Je dobré, aby oblečení sálo pot. Není rozhodně příjemné, pokud vám po nohou stéká pot a vy se nemůžete plně soustředit na tanec. Důležitá je tedy nejen pružnost, ale také savost materiálu.

Tílko Tílko
I tyto tílka je možné použít na Zumbu

  • Mnoho z vás se ptá, jaké použít kvalitní boty na zumbu. O této problematice jsme psali v minulém článku viz Boty na zumbu. Tak jen ve zkratce. Používejte boty lehké, sportovní a pokud možno s odpruženou podrážkou. Do bot je důležité vybavit se kvalitními silnými ponožkami. Předejdete případným výskytům puchýřů.

Kalhoty na Zumbu

Jako ukázku jsme zvolili levné zumba kalhoty, které splňují především volnost a pohodlnost pro vaše bezproblémové cvičení.

kalhoty kalhoty kalhoty
Pohodlné kalhoty – použitelné pro cvičení Zumba i na jiné sportovní aktivity

Oficiální zumba oblečení

Nechce-li se vám nahrazovat oficiální a přímo pro zumbu určené oblečení, budete se muset porozhlédnout po specializovaném internetovém či kamenném obchodu. Vaším cílem nejspíše budou nejoblíbenějších kalhoty Cargo a různá savá tílka. Kalhoty i další vybavení jsou vyráběny v široké škále velikostí, barev a stylů.

Všechny výše zobrazené produkty a ještě mnohem více můžete zakoupit v internetovém obchodě Astratex.cz v sekci Sportovní prádlo.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář