4 tipy, jak správně vybrat a nosit náušnice

Lyra šperky logo

Náušnice jsou jedním z nejoblíbenějších doplňku a nosí je téměř každá žena. Při správném nošení dokážou rozzářit celý obličej, podtrhnout účes nebo zvýraznit vaši osobnost. Při výběru a kombinaci s dalšími šperky a oblečením je ale dobré mít na paměti několik zásad, jejichž dodržování zajistí, že budete vypadat stylově a upraveně.Proto vám přinášíme 4 tipy, jak vhodně nosit náušnice a jak si vybrat ty nejlepší.

1. Zlato nebo stříbro?

Každý z nás je jiný typ. Někdo preferuje zlaté šperky a doplňky a někomu se více líbí stříbrné náušnice. Vyberte si to, co vám sedí nejlépe a co se hodí k vaší barvě vlasů, pleti a podobně. Když se rozhodnete například pro stříbrné náušnice, je dobré nekombinovat je se zlatými šperky. Nejlepší je doplnit vzhled stříbrným řetízkem, prstýnkem a dalšími doplňky.

2. Chcete zvýraznit svoji osobnost nebo ukázat jemnost?

Dámské náušnice jsou tu od toho, aby vašemu okolí daly částečně najevo, jaká jste. Pro výrazné osobnosti jsou tu velké a nápadné náušnice, například větší zdobené náušnice ve tvaru kruhu. A naopak pokud jste jemný typ, zvolte spíše menší náušnice, které vám dodají na zajímavosti a zároveň se nebudou tlouct s vaším obličejem a stylem oblékání. Ty své náušnice můžete najít například na www.lyra-sperky.cz

3. Jiné náušnice na každodenní nošení a jiné na slavnostní příležitosti

Pořídit si několik párů náušnic je povinností snad každé správné ženy. Náušnice na každodenní nošení se významně liší od těch, které jsou určené na velké slavnostní příležitosti a hodí se například k šatům. Vyberte si proto náušnice na každý den, které vám budou sedět, budou pohodlné a hezké a potom si pořiďte jedny na speciální příležitosti, které se budou krásně třpytit a budou důstojným módním doplňkem.

4. Vhodná kombinace s oblečením

Souvisí to s předchozí radou a tento tip se týká vhodné kombinace s oblečením. Ať už se jedná o barvu nebo styl oblečení. Pro tmavé typy se například hodí zlaté náušnice a na jemných blondýnkách se světlýma očima vyniknou jemné stříbrné šperky. Dá se říci, že stříbrná barva se hodí téměř ke všemu. u zlaté si dávejte pozor na některé nepříliš dobře vypadající kombinace, jako je například zlatá k fialové, zelené nebo i modré.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář