Výběr správných šperků, hodinek a bižuterie nepodceňujte

Špěrky

Šperky jsou velmi důležitým doplňkem pro každou ženu. Pokud jsou správně zvolené, mohou zvýraznit zajímavé rysy nebo naopak odvést pozornost od nedokonalostí. Jak ale poznat, které šperky jsou pro nás ty pravé?

Nejdůležitější je sladit šperky s oblečením, které nosíte. Vše, čím se ozdobíte jen podtrhuje vaši osobnost a celkový look. Pro každodenní nošení radši vybírejte jednodušší a levnější bižuterii, která bude pasovat téměř k čemukoliv. Pro zvláštní příležitosti pak volte dražší, jedinečné a výraznější šperky, které ale musí dokonale sedět k šatům. Pokud nemáte drobnou postavu, můžete i běžně nosit veliké prsteny a šperky.

Všechny šperky na ženě musí být vzájemně barevně sladěné. Nevíte ale, jakou barvu zvolit? Pokud máte výrazné oči, je vhodné řídit se jejich barvou. Další možnost je vybírat podle barvy vlasů a pleti. Pokud je kůže na obličeji světlá, šperky a bižuterie tmavší barvy ženu příjemně rozzáří. Při tmavých vlasech a odstínu pleti naopak volíme světé kamínky.

Podobnými pravidly se řídíme i při výběru dámských hodinek, které musí jít ruku v ruce se stylem oblékání majitelky. Zároveň se ale musíte zamyslet, při jakých příležitostech chcete hodinky nosit. I sportovně založená žena do společnosti nosí elegantní, kovové hodinky. Na sport zvolte hodinky s gumovým páskem a doplňujícími funkcemi, jako jsou například stopky.

Přírodní typy mohou volit dámské hodinky s látkovým páskem, které se při decentnějších barvách a elegantním ciferníku hodí jak na běžné nošení, tak do společnosti.

Pokud si ani teď nejste jistí které hodinky k vám sednou nebo jste nerozhodní ve výběru bižuterie, nebojte se zeptat odborníků v obchodech, kteří vám rozhodování mohou ulehčit.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář