Košilové šaty

Šaty patří neodmyslitelně k letnímu období. Ačkoliv podzim klepe na dveře, stále si ještě můžeme užívat teplejších dnů a když se ochladí, stačí pouze svetřík nebo lehká bunda. Šaty tedy můžeme ještě hojně unosit. Jaké šaty se letos nosí? Velkým hitem jsou košilové šaty.

Variabilní šaty pro běžný den

Košilové šaty patří mezi velmi specifické šaty, neboť je má většina z nás v šatníku, nicméně právě letos patří k módním hitům. V obchodech můžete pořídit skutečně krásné kousky, které jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Proč si tedy nedopřát například šaty s květinovým potiskem nebo v něžných pastelových barvách? Jsou velice pohodlné, sluší téměř každé ženě a navíc jsou velice variabilní.

Nejde vlastně o žádnou novinku, neboť košilové šaty se nosily už v osmdesátých letech. Návrháři pouze oprášili tuto módu a dali jí nový punc. Jde vlastně o takovou retro módu. Košilové šaty jsou velice lichotivé ke každé postavě, neboť jde většinou o volnější střihy. Velmi oblíbené jsou košilové šaty džínové. Můžete si je zapnout až ke krku a pod límeček umístit výrazný náhrdelník. Šaty lze nosit na pláž i do města. Zkrátka je můžete využít kdykoliv vás napadne.

Košilové šaty propínací

Velmi krásně působí košilové šaty propínací, které tvoří samostatný model košilových šatů. Jde o různě dlouhé šaty košilového typu, které jsou ušité ze splývavého materiálu. Košilové šaty propínací nejčastěji koupíte se zapínáním na knoflíky, cvoky nebo jen tak do ruky. Pokud máte raději šaty sportovnějšího charakteru, pak stačí zvolit s detaily v podobě kapes. Velkou předností těchto šatů je především jejich variabilita. Můžete je nosit samostatně, ale také vrstvit například přes kalhoty.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář