Univerzální šaty nejen na letní párty? Koktejlové šaty

Mary Fashion.cz

Koktejlky, jak se často koktejlové šaty zkráceně nazývají jsou během léta nesmírně populární a neměli by chybět v šatníku žádné párty milující ženy. Hodí se v podstatě pro každou příležitost, od plesů, tanečních, svateb, večírků až po rodinné oslavy či letní procházky po městě.

I koktejlové šaty se ovšem řídí svými pravidly oblékání. Správný výběr samotného druhu dámských šatů by měl záviset zejména od toho, na jakou událost se chystáte. Přesto je třeba říci, že koktejlové šaty jsou vhodné spíše pro neformální události. Určitě se nehodí například do tanečních pokud jste jeden z vystupujících nebo například na svatbu pokud jste nevěsta :-D

Koktejlové šaty jsou krátké, přesto by neměli být příliš vyzývavé. Různé společenské vrstvy by si poté o vás mohli pomyslet své. Výběr samotného střihu a barevného provedení je na každém z vás. Pokud ovšem patříte mezi plnoštíhlé ženy, černá barva je naším doporučením. Platí totiž, že černá barva zeštíhluje. Naopak vytáhlejší typy žen, by měli volit koktejlové šaty křiklavějších barevných kombinací. Šaty poté kombinujte s různými šperky, kabelkami a psaníčky.

Koktejlky jako takové vznikly, jak už sám název napovídá, v souvislosti s večírky, na kterých se popíjeli koktejly. Šaty mají různé délky, mezi nejrozšířenější patří tzv. čajová délka nad kolena. Pokud máme šaty až pod kolena, pak hovoříme o délce baletka. Společným znakem jsou ovšem odhalená ramena.

Kde koupit?

Koktejlové šaty nabízí cela řada internetových obchodů. Jedním z nich je i eshop Mary Fashion s nabídnou různorodých barev a střihů. Výhodou eshopu je jeho vyexpedování zboží do 24 hodin. Při objednávce nad 1700 Kč neplatíte poštovné a pokud si zboží objednáte do 14 hodin odpoledne, zboží vám je odesláno na vaši adresu ještě týž den.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář