Plesová sezóna 2013 se blíží!

Miss-moda.cz

Ačkoliv plesová sezóna začíná oficiálně až v lednu, na nákup nových společenských šatů není nikdy brzo. Plesy jsou formální událost, a podle toho by také měli vypadat vaše plesové šaty. Jaké tedy zvolit?

Na maturitní či jakýkoliv jiný ples jsou vhodné dlouhé společenské šaty v kombinaci s vhodnými módními doplňky jako jsou náhrdelníky, náušnice, rukavičky, náramky, psaníčka, korunky do vlasů, spony atd. Právě v této kombinaci budete hvězdou parketu.

Společenské šaty už nejsou to, co dříve bývali. Doba a především módní trendy jdou neustále dopředu, což se projevuje jak na střihu společenských šatů, tak také na použitých materiálech. Nutně to ale neznamená to, že moderní plesové šaty musíme mít, některé modely jsou totiž nestárnoucí a někdy je vhodné sáhnout zkrátka po nesmrtelné kombinaci.

Nejdůležitější je při výběru plesových či jiných společenských šatů spoléhat na svůj rozum. Výběr barvy, padnoucího střihu, zkrátka toho co se vám líbí a je vám blízké je přeci jen individuální záležitostí. Každopádně bychom se měli v šatech cítit pohodlně, měli by skvěle padnout a nikde neodstávat a umožnit nám dostatek pohybu při tanci.

Koktejlové šaty

Koktejlové šaty se hodí pro nepříliš formální události, právě na rozdíl od šatů plesových například na koktejlové párty. I ony totiž mohou být elegantní a stylové. Nejedná se o minišaty, což si lidé často pletou. U koktejlových párty může jít ta pravá elegance dlouhých šatů stranou, je třeba být sexy a přesto být vkusná a stylová. Právě těmto podmínkám koktejlové šaty návrháři přizpůsobují a výsledkem je široká nabídka šatů ze které si vybere každá žena.

Miss-moda.cz

zdroj: Miss-moda.cz


Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář