Boty k vánocům? Není problém!

Stále hledáte vhodný dárek k vánocům pro vaši partnerku, maminku, přítelkyni, kamarádku nebo naopak kamaráda, tatínka či přítele? Máme pro vás pár tipů na vhodné dárky k vánocům v podobě stylový bot. Tak pojďme na to!

Kotníkové boty

V současné době jeden z nejaktuálnějších módních trendů v obuvi představují kotníkové boty. Jsou určeny zejména pro mladší a střední generaci. Jedná se o typ bot, které vyjadřují určitý styl a názor. Jedná se však také o obuv, která je pohodlná a vhodná pro každodenní běžné nošení.

Kotníkové boty mají dále tu nespornou výhodu, že je možné je kombinovat s různými druhy oblečení. Hodí se tak v podstatě k džínám, šortkám i sukni.

Mezi nejoblíbenější a rozhodně nejkvalitněji zpracované značky patří kotníkové boty Adidas a kotníkové boty Nike. Dvě značky, pro které navrhují ti nejlepší designéři přináší každým rokem neuvěřitelné styly street wear módy.

Vojenské boty

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo miluje army případně airsoft a není ještě plně vybaven, můžete mu pořídit třeba vojenské boty. Ty mají specifické vlastnosti a vysokou kvalitu, tak aby vydrželi i extrémní podmínky. Vhodné jsou tedy zejména pro nadšence army stylu, kteří jezdí po různých srazech ale také pro milovníky adrenalinové hry zvané paintball.

Běhání po lesích a střílení na protivníka vyžaduje to nejlepší. Zvrknutí kotníku či špatné došlápnutí ve vojenských botách jen tak nehrozí.

Pro dámy spíše styl

Pro dámy, kteří si potrpí spíše na elegantní styl je zapotřebí kupovat elegantní boty. Kotníčkové boty jsou aktuálně trendem, který letí a vyznačují se výškou ke kotníku a malý podpatkem.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář