Šperky a piercingy jako vhodný dárek k vánocům? Pro ženu ANO

Špěrky

Už v předešlých článcích jsem se věnovala blížícím se vánocům a nejinak tomu bude dnes, kdy jsou vánoce zase o kousek blíž. V dnešním článku si povíme něco o jednom z nejtradičnějších vánočních dárků vůbec – špercích. Povíme si něco o piercingu a také o vhodnosti aplikace na zimní období.

Piercing – propíchnutí kůže

Začnu tím, co vůbec znamená slovo piercing. Jedná o odvozeninu z anglického slova „pierce“ což v překladu označuje propíchnutí. Piercing jako skutek je propíchnutí kůže, ve které vzniká tunel a kam se následně nasazuje šperk pro ozdobu. Dá se aplikovat na různé části těla, od obočí, pusu, jazyk až po intimní partie. Pro někoho je piercing jen část ozdoby těla, pro jiného ukazuje a vytyčuje životní styl. Nejoblíbenější je v současné době piercing do pupíku a jazyka.

Piercing v zimě nebo v létě?

Aplikace piercingu je v podstatě možná v kterémkoliv ročním období. Ovšem je třeba si uvědomit řadu věcí. V létě dochází často k pocení nebo koupání ve veřejných koupalištích, což samozřejmě neprospívá hojení propíchnutého místa. V zimě se naopak můžete setkat s omrznutím tkání v okolí piercingu. Vždy ale platí, že rozum vyhrává a pokud nejdete do extrémů, většinou se vše hojí velmi rychle a bez problémů.

Šperk jako dárek k vánocům

Již několik desítek let jsou šperky synonymem luxusního vánoční dárku pro ženy. Ovšem luxus je dnes již poměrně zašlé slovo, které dříve značilo velmi drahé věci, které si nemůže dovolit každý. Dnes se jedná o dostupné zboží vyšší kvality, které si může dovolit většina z nás. Mezi takové produkty patří i šperky Swarovski.

Vyznačují se vysokou kvalitou, krásou a originalitou. Stačí si pouze vybrat z široké nabídky.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář