Piercing, módní doplněk mladých

Logo piercingate.cz

Piercing je společností přijímán stále pozitivněji. Již to není ozdoba nebezpečných pobudů, piercingy mohou být i slušivým módním doplňkem. Zvyšující se poptávka způsobila dostupnost nejrůznějších tvarů, materiálů, barev, ale i vzorů! Můžete si vybrat například plug se srdíčky a motýlky, nebo piercing do pupíku ve tvaru ještěrky.

Co přesně piercing je? Jde o nejčastěji kovovou, plastovou nebo dřevěnou ozdobu vsunutou do propíchnuté kůže na různých místech těla- nejčastější je piercing do jazyka a piercing do pupíku, které mladí lidé jednoduše ukryjí před rodiči. Stále oblíbenějšími jsou ale i piercingy obočí, nosu, brady a intimních míst. Zvláštním druhem piercingu jsou pak roztahováky, tunely nebo plugy- pro ty musíte mít roztaženou ušní dírku do vámi požadované velikosti (nejlépe k sehnání jsou od 1 mm do 1 cm, vyskytují se ale i větší).

Pokud máte strach z bolesti, obchody nabízejí „fake piercingy“, které drží pomocí magnetu, nebo fake roztahováky, které na uchu vypadají opravdově, ale jsou ze dvou částí, spojených kovovou tyčkou o velikosti normální naušnice.

V případě, že se odhodláte k opravdovému propichování kůže, vydejte se do profesionálního studia či zdravotnického zařízení, vyhnete se tak možným komplikacím, jako je hnisání nebo tiky.

Pokud se rozhodujete kde piercingy koupit, je zde internotvý ráj piercingu – www.piercingate.cz. Obchod má v nabídce široký výběr piercingů v moderním designu za exluzivní ceny. Máte navíc možnost platby kartou online, takže se nemusíte zdržovat přihlašováním k účtu nebo si připlácet dobírku a aby toho nebylo málo, obchod nabízí výběr bonusu od dopravy vaší nové ozdůbky zdarma až po módní hodinky.

Logo piercingate.cz


Nebojte se tedy opovrhujících pohledů ze stran společnosti a přijměte nový piercingový trend!

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář