Oslňte své okolí ve stylových streetartových sluchátkách

Chcete být cool a oslnit okolí něčím stylovým? Co takhle vyzkoušet nový módní výstřelek- streetartová sluchátka? Pokud si myslíte, že tohle je doplněk vhodný jen pro zapřísíhlé hiphopery, jste na omylu, módní sluchátka WeSC a Urbanears vypadají dobře na každém, kdo si umí vychutnat dobrou hudbu a nechce být jen jedním z mnoha. A to je přesně to, o co těmto dvěma značkám jde – vytvářet nové trendy a spojovat lidi se stejným zájmem. Dopřát jim kvalitní poslech, dokonalý design a to vše za takovou cenu, aby si každý mohl sluchátka WeSC a Urbanears dovolit.

Uzavřená sluchátka WeSC kladou důraz na originalitu a stylový design. Pokud by vám nestačila jedna barva, máte možnost si zakoupit balení vyměnitelných barevných polštářků, které vám umožní poslech bez otlačených uší. Samozřejmostí je plynulé nastavení obvodu hlavy, pro pohodlnější užívání.

Milovníci pastelových barev si jistě vyberou z široké nabídky sluchátek Urbanears, které si jednoduše upravíte, aby vám dokonale seděly a vy tak nejen vypadali dobře, ale stejně tak se i cítili. Ve chvílích, kdy zrovna nechcete poslouchat hudbu a nebo mít sluchátka kolem krku jako doplněk, můžete je jednoduše složit, aby vám nezabíraly zbytečně moc místa v batohu.

Pokud vás ani tento článek neohromil natolik, abyste si koupili uzavřená sluchátka, na trhu najdete i velký výběr klasických peckových sluchátek Urbanears, která jednoduše sepnete kolem krku, pokud je zrovna nemáte v uších, čímž zabráníte jejich padání a neustálé hledání druhého sluchátka.

A trochu čísel nakonec, všechny sluchátka WeSC a Urbanears mají frekvenční rozsah 2-20.000 Hz, citlivost podle modelu od 107 do 120 dB (1KHZ).

Pokud se nebojíte být zajímaví, je nejvyšší čas napsat Ježíškovi o tyto stylová sluchátka a pak už jen rozbalit dárek plný originality.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář