Designová freestyle sluchátka Skullcandy

Muzika, trendy sluchátka

Je hudba vaší vášní a nebojíte se trochy extravagance? Značka Skullcandy vám nabídne exkluzivní designové zboží z kategorie audiotechniky navržené samotnými freestyle sportovci, jako jsou například Terje Haakonsen nebo Mark Frank Montoya.

Sluchátka Skullcandy jsou vhodná pro všechny skejťáky, freestylisty či punkáče, kteří nechtějí být součástí davu a nebojí se ukázat svůj styl, který určují nové trendy ve skatechopech.

Sluchátka Skullcandy ovládají skateshopy nejen v západní Evropě a USA, ale již i v České republice. Jejich jedinečný design a vysoká kvalita poslechu láká mladé DJs i běžné milovníky hudby. Široká nabídka sluchátek skullcandy uspokojí opravdu každého, ať hledá nenápadné špunty, sportovní sluchátka za uši nebo svojí image chce doplnit stylovými velkými sluchátky s hlavovým mostem pro pohodlné nošení. Každé sluchátko navíc můžete natáčet až o 90°, takže sedí opravdu na každé ucho.

Pro křehké ženy jsou v nabídce sluchátka Skullcandy Ti Chick Pink v kombinaci bílé a růžové barvy, vybavené i stylovou plyší. Díky svým parametrům jsou řazeny mezi DJská sluchátka. S nimi se prostě žádná žena neztratí!

Sluchátka Skullcandy vám nejčastěji nabídnou frekvenční rozsah 18-20.000 Hz. Impedance špuntů je 16 ohmů, u velkých sluchátek 32 ohmů. Nově jsou v nabídce vylepšené modely sluchátek Skullcandy řady Supreme Sound. Ty jsou navrženy experty v oblasti audiotechniky, aby bylo dosaženo špičkového přehrávání basů, přirozených hlasů i čistých výšek. Díky pečlivé izolaci vám poslech hudby nebudou rušit zvuky z okolí.

Skateshop vám ale nenabízí pouze sluchátka Skullcandy, nýbrž i stylové bundy, batohy, hodinky a další zboží této značky pro freestylové sportovce. Sluchátka Skullcandy a další nabídku cool skate zboží najdete například v eshopu zde.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář