Maxi dlouhé letní šaty

dlouhe-maxi-saty

Jakmile se vysloví slovo „maxi“ v souvislosti s oblečením, každého hned napadne oblečení pro silné lidi typu XL a více. Ale tak to vůbec není, maxi šaty se nemyslí do rozměru, ale spíše do délky. Maxi šaty a maxi sukně ve stylu hippie či ethno styl jsou přesně to pravé, co potřebujete mít ve svém šatníku. Jejich délka končí jednoduše těsno u kotníků a lichotí tak téměř každé postavě.

Pozor na postavu

Maxi dlouhé letní šaty představují velice slušivou a módní záležitost, ovšem je potřeba brát v potaz výšku. Ženy, které jsou malé, pak vypadají v dlouhých šatech jemně řečeno komicky. Zkrátka a jednoduše, nejlépe dlouhé letní maxi šaty vypadají na ženách, které jsou vyšší postavy. To ovšem neznamená, že by se měly menší ženy absolutně vyvarovat maxi délek. Není nic jednoduššího než si svou postavu a to zejména nohy, opticky prodloužit. K tomu vám nejlépe poslouží boty na klínku.

dlouhe-maxi-saty2 dlouhe-maxi-saty

Dlouhé letní maxi šaty z eshopu ZOOT.cz >>

Jak je nosit?

Pokud budete chtít působit žensky a romanticky, pak zvolte květinové šaty a k nim boty na klínku a na hlavu letní klobouk. Toto je naprosto ideální letní variace.

Maxi dlouhé letní šaty mají jednu velkou výhodu, pokud zvolíte správně střih, nemusíte se jich obávat ani v případě, že máte plnější tvary. Druhou výhodou je, že nemusíte řešit top, který si k nim vezmete, neboť šaty jsou celistvé. V chladnějších dnech si jednoduše vezmete sako nebo svetřík na knoflíky. Oblíbené jsou také rukávky.

Maxi šaty jsou skutečně hitem léta, pokud ve vašem šatníku dosud chybí, pak je čas to napravit. Módní návrháři se předhánějí s originálními střihy a barevnými kombinacemi. Letos nejvíce frčí květiny a také pastelové barvy. Šaty k ženám zkrátka neodmyslitelně patří.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář