Boty na léto – dřeváky

drevaky-spartoo2

V minulém článku jsme si povídali o tom, jaké boty letos budou v kurzu. Jednalo se o boty na klínovém podpatku. Ještě jsme ani nestačili dopsat minulý článek a už se objevují nejnovější trendy v oblasti obuvi a bot. Tentokráte se zaměříme na letní obuv zvanou dřeváky.

Ty získali na popularitě letos díky dvěma známým módním návrhářům, které pro své dceřiné firmy připravily nové kolekce. Jedná se Karla Lagerfielda z Channel a Marca Jacobse z Louise Vuittona. První jmenovaný představil kolekci na vysokém dřevěném podpatku, na nártu jsou boty vybaveny prvotřídní kůží. Druhý jmenovaný módní návrhář představil trochu extravagantní kolekci obsahující dřeváky na menším podpatku, za to naprosto jedinečného stylu. Zajímavostí je, že dříve se jednalo o pracovní obuv, dnes jsou dřeváky jedním z hitů moderního oblečení.

drevaky-spartoo2 drevaky-spartoo
Dřeváky od Spartoo.cz

Dnešní dřeváky jsou pohodlné, komfortní a díky výzdobě, která je na nich umístěna působí mile a vkusně. Jak by si někdo mohl myslet, celé boty nejsou vyrobeny ze dřeva. Pouze podrážka a podpatek mají toto privilegium. Ostatní část boty je vyrobena z různých materiálů jako kůže, textil a dalších tkaniny. Výhodou samotných bot, které jsou momentálně nejnovějším trendem je možnost kombinace dřeváků s různými druhy oblečení, ať už se jedná o šaty, džíny či tříčtvrteční kalhoty.

Doporučuje se ke dřevákům nosit nevšední oblečení jako například vesty, které působí v kombinaci dřeváků trochu jako retro styl. Zajímavé ale trochu extravagantní může být použití dřeváků s kraťasy. Doporučuje se také dávat přednost šatům a širokým kalhotám, tento styl si jistě oblíbíte. Dřeváky představují jednoduchost a tímto mottem by jste se měli řídit při hledání vhodného outfitu.

Tak s chutí na nákupy!

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář