Jaké máte oblíbené módní značky?

Screen Sale-fashion.cz

Zajímáte se o módu a rádi nosíte moderní a zároveň kvalitní oblečení? Možná máte své oblíbené módní značky a třeba je teprve hledáte. Představme si alespoň některé z těch oblíbenějších.

Hollister

Hollister je americkou módní značkou provozovanou firmou Abercrombie & Fitch Co. Značka vznikla v Kalifornii v roce 2000. Oblečení Hollister je zaměřené na volný čas. Značka je ve stylu surfařské tradice, ovšem oblečení je i pro ty, kterým uvedený sport nic neříká. Máte-li rádi dobře vypadající, pohodlné a kvalitní mikiny, trička a další oblečení, značku Hollister si oblíbíte.

Replay

Příznivcům módy jistě neunikla módní značka Replay pocházející z Itálie. Založená byla již roku 1978. Jejím zakladatelem je Claudio Buziol. I oblečení Replay se vyznačuje hlavně svou pohodlností. Oblečení je ležérní a budete se v něm cítit dobře. Jisti si můžete být i jeho precizním zpracováním. Na trhu se od značky Replay nejdříve prosadila trička a polo-trička na volný čas a poté další sortiment. V současné době máte na výběr z mnohého oblečení i dalšího zboží. Podívejte se na nabídku rozmanitých džínů, triček, svetrů a mikin, spodního prádlo, šperků, parfémů či brýlí. Jaké zboží zaujme vás?

Guess

Možná i mezi vaše oblíbené značky patří Guess. Jedná o americkou oděvní společnost, která má celosvětový význam. Oblíbená je i v České republice. Společnost Guess vznikla v Los Angeles roku 1981. Jejími zakladateli jsou bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marcianovi. Oblečení Guess je určené lidem, kteří chtějí mít jedinečnou image. Značka má pro vás vhodné oblečení na různé příležitosti. Nejrozšířenějším sortimentem jsou trička, mikiny, svetry, džíny, šaty, bund, ale i krásné boty. Vyberte si oblečení či boty Guess v nadčasovém stylu.

Screen Sale-fashion.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář