Hannah – outdoorové oblečení vysoké kvality

zimni-obleceni

Od roku 1991 je možné na českém trhu zakoupit outdoorové oblečení značky Hannah. Firma hned od začátku dbala na kvalitu použitých materiálů a výrobních procesů, což přineslo pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků, kteří si českou značku Hannah velice oblíbily. Od roku 2000 je firma Hannah akciovou společností sídlící v centru Plzně. Dnes je možné značku Hannah nalézt nejen na českém trhu, ale také v zahraničí včetně Slovenska, Maďarska, Polska, Ukrajiny, Ruska a dalších zemí především západním směrem.

Firma se specializuje na výrobu sportovního oblečení a outdoor doplňků mezi které patří stany, spací pytle, batohy a také čím dál více oblíbené lyžařské oblečení. Výrobky firmy jsou určeny pro sortu zákazníků, kteří žijí aktivním způsobem života. Firma neustále sleduje nejnovější módní trendy a své výrobky inovuje dle nejnovějších technologií a značkových materiálů.

Zimní bundy Hannah

Kvalitní zimní bundy Hannah jsou vyráběny za pomoci několika pantentových vynálezů. Díky tomu využívá bundy Hannah nejen mnoho profesionálních horolezců, lyžařů, ale také aktivních outdoorových nadšenců. Firma Hannah je sponzorem mnoha horolezeckých výstupů, včetně National Geographic Society specializující se na expediční výpravy do extrémních oblastí. Použité materiály mají skvělé vlastnosti co se pohodlí a elastičnosti týče, nejen že udrží vaše tělo v teple, ale dokáží vás také ochránit před mrazuvzdorným větrem. Použité materiály soft shell jsou navíc voděodolné. Hannah bundy jsou často vystovány extrémním podmínkám ve kterých musí vydržet. I to dokazuje kvalitu a péči, kterou výzkumný tým firmy Hannah obětuje pro výrobu opravdu kvalitního oblečení.

Specialitou firmy jsou nepromokavé bundy Hannah, které můžeme rozdělit na membránové a zátěrové bundy. Membránové bundy se hodí nejen na horskou turistiku, lyžování, horolezectví, ale také na procházky do zasněžených měst či do práce. Chcete-li si zakopit vyloženě lyžařské zimní bundy Hannah doporučujeme vám zakoupit zateplné zimní bundy, které vás ochrání i v extrémních podmínkách, které panují na vrcholcích hor. Lyžařské zimní bundy Hannah můžete také používat na klasické nošení.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář