Letní slevy oblečení – #1

Léto je v plném proudu. Spousta z vás vyráží na dovolenou, pár z vás si zajde na slušnou párty a někteří zase rádi zvolí letní romantické procházky či sportování v přírodě. Na všechny tyto činnosti ovšem jistě chcete kvalitní a moderní oblečení. Internetový obchod in-oblečeni.cz nyní nabízí pár svých kousků za opravdu skvělé ceny a to až s neuvěřitelnou slevou 59%. Vybíráme pár kousků, které dle nás by neměli chybět v šatníku žádné ženy vzhledem k ceně v jaké se toto oblečení pohybuje. Pojďme se podívat na letní slevy.

Slevy oblečení

Zavinovací top zelené barvy se slevou 59% pořídíte již za 199,-Kč. Abych pravdu řekla, mě se tento kousek velice líbí, zajímavý je především přechod pruhů z pravé na levou stranu. Myslím si, že nejedné z vás by tento model velice slušel.

Zavinovací top

Zavinovací top

Rádi v létě sportujete? Chodíte na Jogging či provozujete jiný sport, kde se hodí sportovní souprava? Možná vás právě tento model ohromí. Růžovo černá sportovní souprava nabízí tříčtvrteční kalhoty a mikinu do pasu s krátkým rukávem. Ideální model na sportování. Nyní je nabízen se slevou 22% za cenu 499,-Kč.

Růžová sportovní souprava

Růžová sportovní souprava

Moderní dámské plavky za 199,-Kč? Není problém. Tyto 2 dílné dámské plavky mají květinový vzor o kterém se zmíníme v některém z dalších článků Trendy léto 2010. Ano květiny a kytky jsou hitem letošního léta. Sleva na tyto plavky dosahuje neuvěřitelné výšky 49%.

Květinové dámské plavky

Květinové dámské plavky

Tentokrát si představíme něco do společnosti. Růžový velice vkusný a moderní top nad prsa. Je ovšem zajímavý především kolem krku, kde je ozdoben stříbrnými nýtky. Tento model si umím představit jak na báječnou párty tak i klidně do vyšší společnosti. Zlevněno na léto o 19% na cenu 399,-Kč

Růžový společenský top

Růžový společenský top

Kompletní nabídku letních slev oblečení od internetového obchodu In-obleceni.cz naleznete na jejich stránkách. Momentálně nabízí cca 200 kusů oblečení u kterých naleznete slevy až 59%.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář