Polokošile pro sport i běžné nošení

Xfer - polokošile dámská

Stylové oblečení ne vždy znamená pohodlné. Chcete-li vypadat dobře při sportu i ve volném čase, ale zároveň si chcete dopřát maximální komfort, nabízí se polokošile. Jedná se o kombinaci klasické košile s knoflíčky a trička. V následujících řádcích se podíváme na trendy polokošile, jež nesmí chybět ve vašem šatníku.

Polokošile mají dva nebo tři knoflíčky u krku a vyrábí se s krátkým i dlouhým rukávem. Varianta potom záleží na vás. Z kvalitativní stránky jsou nejlepší polo-košile bavlněné, nicméně na trhu se objevují také kousky z umělé tkaniny.

Polokošile pro volný čas i do práce

Polokošili si můžete obléct takřka kdykoliv. V mnohých případech dokonale nahradí klasickou košili, protože působí decentně a má nádech elegance. Pakliže se vydáváte na méně formální jednání s obchodními partnery či do práce, můžete košili vyměnit za stylovou polokošili. Tento druh oblečení nachází uplatnění také při sportu a ve volném čase.

Polokošile značky Xfer

Na tuzemském trhu působí společnost Xfer s.r.o., která se specializuje na výrobu polokošil. Jelikož své produkty nabízí ve velkoskladu, nabídka je orientována především na firmy poptávající firemní trička. Jestliže vlastníte společnost s větším počtem zaměstnanců a chcete jim nabídnout vhodné pracovní oděvy, nabízí se vám polokošile značky Xfer. Objednané zboží je expedováno druhý den od objednání, neboť veškeré zboží je skladem. Pakliže objednávka přesáhne částku 5 000 Kč, doprava je zcela zdarma.

Komfortní kousky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž jsou příjemné na nošení. Nabízí se vám pestrá škála barevných variant – červená, modrá, bílá, šedá, černá, zelená, oranžová atd. – a všechny běžné velikosti. Zhlédněte nabídku internetového obchodu Xfer a vyberte vhodná trička nejen pro své pracovníky.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář