Pánská sportovní elegance? Co třeba polokošile

Pánská móda je velice pestrá, nicméně muži preferují sportovní eleganci. Pohodlný a ležérní styl je nejoblíbenější. Není tedy divu, že takzvané polokošile se těší mezi muži velké oblibě. Polokošile je jednoduše řečeno sportovní triko s límečkem. Jde o velice užitečný kus oblečení, který stojí někdy mezi sportovní a společenskou pánskou módou. Tento styl mužům velice sluší.

Co jste nevěděli o polokošilích

Polokošile (někdy také polotriko) za sebou mají bohatou historii. V současné době nechybí v šatníku žádného muže. Dokonce také ženy objevují krásu a praktičnost tohoto oblečení. Ve svém původu však bylo tričko určeno hráčům póla. Polokošile se brzy rozšířily i mezi další sporty, především hráče kriketu, rugby a tenisu. Dnes už nejsou doménou pouze sportovců, ale všech mužů, kteří dávají přednost pohodlí a eleganci.

Jak správně nosit polokošile

Polokošile můžete nosit na několik způsobů a prakticky nelze šlápnout vedle. Můžete je zastrkovat do kalhot, pokud vám to postava dovolí. Ležérnější styl představuje tento oděv spuštěný volně přes kalhoty. Velmi elegantně působí, když si necháte límeček nahoru. Polokošili nedopínejte do krku, ale zároveň nevypadá dobře ani zcela rozepnutá. Nikdy k ní neuvazujte kravatu, neboť nejde o tak společenský oděv, navíc kravata k límečku vůbec nesedí.

Oděvy nejen pro volný čas

Na webu Xfer najdete zejména oblečení pro volný čas, dále pak reklamní a sportovní oděvy. Jde zkrátka o oděvy, které jsou symbolem pohodlí a ležérnosti. Cítit se v oblečení příjemně a přitom dobře vypadat, to jsou základní preference každého z nás. Klíčovou roli hraje také kvalita materiálu a jeho odolnost. V nabídce nechybí také mikiny, trička, bundy, čepice, pracovní oblečení a školní potřeby.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář