Chystáte se na lyže? Máme pro vás tipy na značkové zimní oblečení Envy a Kilpi

Screen shop.envy.cz

Zimní lyžařská sezóna právě začíná! Hory nám pokrývá čerstvý sníh a to je znamení, že bychom si měli pořídit kvalitní zimní oblečení a vyrazit. Ať už se chystáte lyžovat, běžkovat nebo třeba jen na relaxační procházku po čerstvém vzduchu, vždy musíte být kvalitně oblečeni. Dnes vám představím zimní oblečení značky Envy a Kilpi.

O značce Envy

Dosud jste možná o této značce nezaslechli. Je potřeba to napravit.

Značka Envy jako taková vznikla již před více jak 15ti lety roku 1999. Dnes se firma specializuje na outdoorové oblečení pro všechny volnočasové aktivity. Můžete si pořídit dámské i pánské zimní bundy, vesty, funkční prádlo, čepice, košile, trička, mikiny, šaty i šortky na letní sezónu.

Envy nespí na vavřínech, snaží se o inovativní řešení svých modelů oblečení. To znamená, že neustále testuje nové technologie, spolupracuje s předními designéry a snaží se zvýšit výkon svých oděvů. Své zboží navíc prodává téměř v celé Evropě.

Velkou výhodou je bezesporu poměr ceny a kvality, který může být spojován s giganty v oboru. Sportovní založení lidé, kteří patří mezi typické zákazníky si již plně zvykli na kvalitu zboží této značky. Budete jedním z dalších zákazníků i vy? Můžete a to i nákupem zboží přes internet.

Kde koupit oblečení značky Envy

Jednoduše si zadejte do vašeho prohlížeče shop.envy.cz a zíkáste kompletní nabídku produktů, která pochází přímo od výrobce značkového oblečení Envy a Kilpi. Pořídit si můžete téměř cokoliv, třeba pánské lyžařské kalhoty.

Na vaši objednávku nad 999 Kč platí doprava zdarma po celé ČR a vaše zásilka bude u vás do 48 hodin po objednávce (v pracovní dny). Veškeré zboží nabízené v e-shopu je totiž na skladě a ihned expedováno k vám.

POZOR AKCE: Aktuálně probíhá od 15.1.2015 do 11.2.2015 akce, kdy můžete nakoupit značkové oblečení Envy a Kilpi se slevou až 80%. A navíc byla dočasně zavedena doprava zdarma na veškeré zboží.

Kupte si třeba dámské lyžařské kalhoty a dejte nám vědět, jak jste spokojeni.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář