Oblečení ENVY: Sportovní móda s rebelským designem

Screen shop.envy.cz

Jste příznivcem outdoorových aktivit? Důležité je vybavit se na ně oblečením, které vám zajistí pohodlí i tepelný komfort. Tyto požadavky splňuje oblečení ENVY.

Oblečení ENVY

Společnost ENVY představuje českou společnost. Založila ji parta extrémních sportovců, kterým ideu nové značky vnukly hory v Alpách a Karpatech. Tato idea spočívala ve funkční sportovní módě s rebelským designem. To bylo roku 1999. Od té doby společnost ušla dlouhou cestu a stala se světoznámou. Dnes nejenže působí v mnohých evropských zemích, ale i např. v Austrálii.

Výroba se zaměřila především na dámské a pánské outdoorové bundy, ale i další oblečení ENVY, které si našlo oblibu rovněž mezi extrémními, profesionálními, ale i rekreačními sportovci.

Outdoorové bundy ENVY

Zaujal vás design pánských a dámských outdoorových bund a dalšího oblečení ENVY? Můžete ho nakupovat v e-shopu zaměřeným na zboží této značky.

Najdete v něm oblečení pro muže, ženy, juniory, děti a kromě oblečení na vás v internetovém obchodu čekají i četné doplňky.

A jaké konkrétní oblečení najdete v nabídce e-shopu? Hledáte-li pánskou outdoorovou zimní bundu, může pro vás být vhodný tipem KALTAG – ORANGE. Ocení ji především lyžaři. Bunda je vyrobená z třívrstvého polyesterového softshell stretch materiálu s polyesterovou podšívkou. Má četné vychytávky, např. plně podlepené švy, ventilaci, manžety v rukávech proti sněhu, vnitřní kapsy, voděodolné zipy, nastavitelné rukávové manžety, rukávovou kapsu na skipas atd.

A jakou dámskou outdoorovou bundu? I dámy mají široké možnosti výběru. Seženete modely pro různé zimní aktivity. Hledáte-li cenově příznivou jednoduchou zimní bundu určenou pro zimní sporty, možná vás nejvíce zaujme DAISY HTB-BLUE. Bunda má tři vnější kapsy a nastavitelnou a odepínací kauci + vnější kapsu na drobnosti.

Máte rádi outdoorové aktivity a líbí se vám veselý design? V tom případě vás oblečení ENVY zaujme.

Screen shop.envy.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář