Srandovní trička s potiskem

Tričko Chimp

Jste veselá kopa? Rádi bavíte sebe i své okolí vtipnými hláškami či vtipy a rádi by jste rozšířili své „portfolio“ zaručených vtipů? Zkuste to tričkem s vtipným potiskem či hláškou. Není nic jednoduššího než si vzít na sebe srandovní trička, které svým obrázkem nebo nevinnou hláškou rozesmějí celou řadu lidí v tvém okolí. Na co se můžeš těšit?

Absolutním hitem co se prodejnosti týče je pánské tričko ukažeš mi kozičky a dámské tričko „ukaž mi pindíka“. Co trička vyjadřují není myslím potřeba nějak více rozebírat, viz. Obrázky níže.

Tričko Ukážeš mi pindíka? Tričko Ukážeš mi kozičky?

Prodejním hitem jsou také trička I Love, vyjadřující určitou náklonnost. Například k hudebním stylům DNB a Dubstepu.

Tričko I love DNB Tričko I love dubstep

Celým boom ale nastartovala tzv. meme trička. Jednoduchými čarami kreslení smajlíci, které dnes zná už celý svět. Mají za úkol rychle vyjádřit určitý názor, postoj nebo jen pobavit okolí. Některé meme motivy se už staly dokonce legendami. Jak vypadají se můžete podívat níže.

Tričko Trollface

Kde lze trička koupit?

Vtipná trička s potiskem můžete zakoupit v internetovém obchodě Trikator.cz nebo si můžete prohlédnout nabídku webu www.zabavnatrika.cz. Zde jsme pro vás připravily to nejzajímavější, co můžete na této scéně zakoupit. Všechna trička jsou vyrobena ze 100 bavlny. Doba doručení se pohybuje zpravidla kolem 2 dnů a pokud si počkáte na speciální akci, můžete mít poštovné zdarma nebo třeba čtvrté tričko dle výběru též zcela zadarmo.

Nová kolekce

Nově je v internetovém obchodě Trikator.cz možné zakoupit trička s reálnými zvířecími potisky. Reálně vypadající zvířata na tričku jsou skvělým dárkem pro vaše nejbližší. Jak to reálně vypadá se můžete podívat na příkladu níže.

Tričko Powder Pig

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář