Trička s potiskem aneb ukažte svou kreativitu

Logo TomPrint

Jistě každý znáte školáky, kteří chtějí mít památku na krásná, bezstarostná léta na základní škole. Není nic jednoduššího, než vybrat vtipný slogan, často vystihující kolektiv, a spolu se jmény všech spolužáků ho následně natisknout na tričko. Napadlo vás ale, že trička s potiskem mají i mnoho jiných využití? Mohou například výrazně oživit váš šatník. Lidé se na vás budou mnohem častěji usmívat, pokud si na vašem tričku přečtou vtipný nápis nebo shlédnou originální obrázek. Takovéto dobře zvolené tričko s potiskem může být i dobrou záminkou pro navázání nového přátelství.

Díky tričku s potiskem můžete světu jednoduše sdělit svůj názor na aktuální situaci (aneb, kdo by neznal trička „Paroubek škodí lidem“), další možností je zvolit potisk s tématem oblíbeného seriálu nebo hudební skupiny, nebo si prostě jen udělat vkusnou srandu ze života (moje světlovlasá kamarádka měla oblíbené tričko s potiskem „pomozte mi, jsem blond„).

Trička s potiskem si ale nemusíte kupovat jen pro sebe. Vaše přátele by jistě potěšilo dobře vybrané tričko, které jim vždy při oblékání vykouzlí úsměv na rtech. Mnoho obchodů dnes navíc nabízí možnost vlastního návrhu potisku. Můžete tedy vytvořit tričko s potiskem, které se bude k obdarovanému člověku skvěle hodit. Co třeba vašemu partnerovi nechat na tričko natisknout vaši společnou fotografii, aby mu neustále připomínalo ty krásné chvíle s vámi?

Stejně tak můžete vymyslet veselá trička s potiskem pro kolegy z práce. A už je jen na vás, jestli budete ostatní motivovat k práci nápisem „nekoukej mi na tričko a makej!“ nebo si uděláte srandu ze svého šéfa.

A teď již na nic nečekejte a běžte tvořit návrhy na trička s potiskem. Pokud ale nejste graficky zdatní, nemusíte zoufat, jistě si vyberete z dnešní široké nabídky triček.

Logo TomPrint

www.tomprint.cz


Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář