Hodinky Tommy Hilfiger a Lacoste

hodinky2

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Tohle přísloví každý dobře zná. Můžete si na dochvilnost dávat sebevětší pozor, ale žádný člověk se nevyhne tomu, že by jednou někam přišel pozdě. Jednomu ráno z neznámého důvodu prostě nazazvoní budík, druhého zrdží to, že je zrovna zataženo a sluneční hodiny vypověděly službu. Tyto problémy mají ale jedno jednoduché řešení- kvalitní hodinky.

Hodinky Lacoste

Nejen, že se vám už nikdy nestane, že by se ručička pohybovala pomaleji, než skutečně plyne čas, zároveň budete mít skvělý designový doplněk. Značka Lacoste spojuje eleganci s módními trendy. Poskytne vám maximální komfort při nošení hodinek, propracovaných doposledního detailu. Nemusíte se bát, že byste si nevybrali. Hodinky Lacoste jsou navrhovány v několika stylech- sportovní opatřené stopkami, klasické módní hodinky hodící se k jakékoliv příležitosti nebo luxusní hodinky zdobené diamanty! Pouze digitální hodinky byste hledali marně. Nadruhou stranu mají všechny hodinky Lacoste obrovskou výhodu- vodotěsnost. Takže i když si je před koupáním zapomenete sundat, nemusíte se bát, že by nenávratně odešli do křemíkového ráje.

Hodinky Tommy Hilfiger

Pokud vás nabídka s logem krokodýla příliš nezaujala, dalším kvalitním řešením jsou hodinky Tommy Hilfiger. Tato značka se ze začátku snažila odrazit styl americké mládeže. V dnešní nabídce najdete elegantní lifestyle modely mixující sportovní a klasický styl. Ani od Tommyho Hilfigera nemůžete čekat hodinky digitální, narozdíl od Lacoste ale nabízejí kombinované. Hodinky Tommy Hilfiger můžete vybírat z celé škály materiálů- řemínky jsou kožené, plastové, ocelové, pozlacené či silikonové. Ciferník můžete zvolit pozlacený nebo ocelový, tvarově pak kulatý, oválný nebo hranatý. Jen na jedno si dejte pozor: ne všechny hodinky jsou vodotěsné!

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář