Léto 2013 v rytmu stylového oblečení. Nezůstávej pozadu

Kru.cz - kšiltovka Fox

Léto je pomalu tady a vy stále přemýšlíte, v jakém oblečení budete trávit příjemné slunečné dny? Rozhodně byste neměli zůstávat při zdi. Letos totiž pofrčí originální stylová móda, která vykouzlí s letošního léta nezapomenutelné chvilky pro každého z nás. Vyrazte do nejbližšího obchodu a vybavte se těmi správnými hadry.

V první řadě nezapomeňte na originální tričko. Určitě neprohloupíte, pokud zvolíte stylová trička s potiskem. Potrpte si ale na kvalitu, za žádnou cenu nekupujte levná trika, která by se vám za pár dní začala párat. Mohu doporučit například trička Funstorm, Fox nebo Vans.

Kru.cz - trička s potiskem

Ke každému létu neodmyslitelně patří také sluneční brýle. Ani zde bychom rozhodně neměli šetřit. Pořiďte si takové brýle, které vydrží, a hlavně, v nichž se budeme cítit a vypadat dobře. Přesně takovými jsou třeba sluneční brýle Relax, které kromě dokonalého designu disponují také kvalitním UV filtrem, jenž ochrání vaše oči.

Kru.cz - sluneční brýle

Proti sluníčku nás kromě slunečních brýlí ochrání také přikrývka hlavy, konkrétně kšiltovka, kterou lze zakoupit snad v každém obchodě s oblečením. V posledních letech se velmi rozšířila obliba kšiltovky s rovným kšiltem, jež na své hlavě nosí čím dál více, převážně mladých, lidí. Pokud bych měl opět doporučit výrobce, pak bych zajisté volil kšiltovky Fox nebo Vans.

Kru.cz - kšiltovka Fox

A na závěr bych tu pro vás měl ještě jedno doporučení. Jestli nevíte, kde tohle všechno zakoupit, pak zamiřte do internetového obchodu www.KRU.cz. Zde nakoupíte oblečení za ty nejvýhodnější ceny.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář