Zimní kolekce oblečení a doplňků na snowboard 2012 / 2013 od Templestore.cz

Templestore.cz

Patříte mezi lidi, jejichž životní stylem jsou snowboardy, skateboardy a in-line brusle? Řadíte se mezi skejťáky a skejťačky? Tak potom si vaši pozornost zaslouží nový internetový obchod Templestore.cz, v jehož sortimentu naleznete zajímavé nabídky snowboardů, skateboardů, in-line bruslí a samozřejmě k nim padnoucí dámské a pánské skejťácké oblečení.

Prkna a snowboardy

Zima je za humny a proto je v současné době největší zájem o klasické zimní snowboardy a doplňky k nim. Templestore vám nabídne širokou nabídku zboží. Prkna můžete z různých velikostí, barev, cen ale i podle tvrdosti, konstrukce či skluznice. Tedy podle veškerých důležitých vlastností, které bychom měli při výběru prkna zohlednit. Výběr osvědčené značky jako je například Burton, Ride, Nitro, 5150 už je pouze záležitostí prestiže a také samozřejmě vašeho stylu.

Snowboardové oblečení

Ke snowboardu samozřejmě patří také patřičné vybavení a oblečení. Důležitou vlastností je udržet tělo v teple a zároveň mu dopřát dostatečnou možnost pohybu. Takže pořádná zimní bunda a snowboardové kalhoty například od značky Horsefeathers, Animal, Quiksilver, Ric Curl či Burton budou patřičně kvalitní, aby tyto podmínky splnily. V Templestore.cz můžete ale pořídit i dalších vybavení na snowboard, od mikin, svetrů až termoprádlo či trenky.

Templestore.cz

Temple je známá firma, která vznikla už v roce 1995 jako jedna z firem, zabývající se prodejem snowboardového a skateboardového zboží. Během té doby si firma získala své stále obdivovatele, kteří tak přispěli k otevření několika kamenných poboček po celé ČR a nově také internetového obchodu na adrese www.templestore.cz, kde naleznete kompletní sortiment prodávaného zboží i značek skladem!

Templestore.cz

Templestore.cz


Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář