Svěží vánek do vašeho šatníku – softshellové bundy

Bunda Nadia od Kilpi

Kilpi, to je nová značka outdoorového oblečení a doplňků. Od ostatních konkurenčních outdoorových značek oblečení se liší stejně tak, jako den od noci a léto od zimy. Značka Kilpi se nechala inspirovat krásou nezkrotného severu, jež je krásný, ale přesto tak neúprosně drsný a nemilosrdný. Právě tento kontrast dal vzklíčit myšlence vývoje nového outdoorového oblečení, které by vás ochránilo před vnějšími vlivy a zároveň by bylo nad míru pohodlné pro všechny své nositelé. Svého záměru také Kilpi dostála a na trh byl uveden zcela nový sortiment značkového oblečení, doplňků i nezbytných maličkostí.

Od ponožek po kabáty

Značka Kilpi, jež disponuje moderními technologiemi tak, aby nošení bylo nejen velice příjemné, ale také bezpečné, nabízí kompletní oblečení pro muže, ženy i děti. Značka Kilpi je k dostání v obchodech po celé České republice a také na e-shopu Kilpi. Obléct se do ní můžete od hlavy až k patě v každém ročním období, neboť v sortimentu naleznete kompletní nabídku oděvů na jaro, léto, podzim i zimu.

Softshellový štít proti nepřízni počasí

Z širokého sortimentu produktů značky Kilpi jmenujme například kolekci Spring and Summer 2015, ve které nalezneme kvalitní softshellové bundy. Tento kousek oblečení se bude skvěle hodit do nepříznivého počasí, ať už vyrazíte na toulky divokou přírodou, či na procházku ulicemi velkoměsta. Materiál Sibérum, z něhož jsou softshellové bundy zhotoveny, se stane opravdovým štítem, který vás bezpečně ochrání proti nepřízni počasí. Disponuje totiž takovými vlastnostmi, jako je prodyšnost, elasticita a nepromokavost. Luxus značky Kilpi v podobě softshellové bundy si mohou dopřát všichni. V nabídce jsou totiž k dostání softshellové bundy pro dámy i softshellové bundy pro pány.

Zahalte se od hlavy až k patě do kvality, kterou značka Kilpi nabízí a vychutnávejte si charismatický ráz přírody plnými doušky!

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář