Kilpi, výzva ze severu!

Kilpi - nová kolekce oblečení

Kilpi, outdoorové oblečení a doplňky testované severem nám přináší nové výzvy. Kilpi znamená finsky štít. Právě takovým štítem se stane i toto oblečení pro vás. Ochrání vás před vším, co vás může při outdoorovém dobrodružství potkat, a to ne pouze na severu!

Pokud jste milovníky trávení volného času v divoké přírodě, Kilpi je tím pravým řešením pro vás. Tato značka si totiž zakládá především na kvalitě. Neustále zdokonaluje své výrobní technologie a vyhledává ty nejlepší materiály – materiály Siberium®, které jsou díky vrstvení laminátů mimořádně odolné, pevné, ale zároveň i prodyšné a elastické. Oblečení a doplňky Kilpi jsou propracovány do posledního detailu. Jsou maximálně funkční tak, aby poskytovaly svým nositelům ten nejvyšší uživatelský komfort. Díky modernímu vzhledu navíc není problém si v oblečení Kilpi vyjít i do města. Kilpi nabízí kompletní výbavu pro pobyt v přírodě, pro sport i volný čas. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost.

Nová kolekce Kilpi Jaro/Léto 2014/2015 je vskutku výjimečná a přináší svým fanouškům mnoho technologických vylepšení. Že to už snad ani není možné? Ale je. Pro firmu Kilpi, která si klade stále vyšší cíle, je vše, co se zdá nemožné, novou výzvou, a tak jsou například technické bundy díky 30% odlehčení voděodolných zipů ještě lehčí než dříve – neváží ani 400 g.

Kilpi - nová kolekce oblečení
Zdroj fotografie: www.shopkilpi.cz

Nová kolekce Kilpi zvládne i ty nejextrémnější podmínky – byla totiž testována týmem skutečných extrémních sportovců! Zapomeňte tedy na „vylepšování“ od kancelářského stolu, oblečení a doplňky Kilpi reagují na potřeby svých nositelů. Právě takto byl vyvinut například i materiál MCS® Blocker založený na systém řízené vlhkosti. Kromě toho, že oblečení z tohoto materiálu rychle schne a odvádí pot od těla, chrání i před UV zářením.

Výjimečné díky již zmíněným vlastnostem je softshellové a technické oblečení Kilpi, které vás ochrání v každých povětrnostních podmínkách a navíc se díky atraktivnímu designu a moderním střihům stane skutečným módním doplňkem.

Pokud v našem eshopu nakoupíte od 13. 8. do 9. 9. oblečení pro děti a juniory za výprodejové ceny, získáte k nákupu navíc plyšového sobíka zdarma!

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář