Softshellová bunda vás nezklame v žádném počasí

Logo Lambeste

Materiál zvaný softshell byl vyvinut už před více než 15 lety a využívá se především pro výrobu outdoorového oblečení a doplňků. Neustále se zdokonaluje a inovuje. Softshellová bunda pánská, dámská nebo dětská není na trhu novinkou, vlastní ji mnoho lidí a obliba narůstá. U tohoto kousku oblečení není dobré zbytečně šetřit. Raději vsaďte na kvalitu firmy Lambeste. Ta má v sortimentu i kalhoty, trička, mikiny a další funkční oblečení.

Jaké vrstvy mají bundy a vesty ze softshellu?

Komfortní softshellová bunda se od obyčejných bund liší v tom, že zastoupí několik vrstev oblečení, nikoliv pouze tu svrchní. Neprofoukne, nepropustí vodu a zahřeje. Zároveň je lehká a prodyšná. Existují teplejší nebo letnější verze. Univerzální softshellová vesta nebo bunda, ty využijete po celý rok. Materiál má tři základní vrstvy. Vnitřní vrstvou je hřejivá fleecová podšívka. Prostřední vrstva je tvořena membránou. Svrchní vrstva softshellu nepromokne, neprofoukne a zároveň je prodyšná. Kvalitní kousky mají prodloužený zadní díl, kapuci a jsou naimpregnovány. Vhodné jsou kapsy a nastavitelné lemy.

Bunda pro každé roční období

Logo Lambeste

Který kousek je tak univerzální, že jej využijete ve všech ročních obdobích? Softshellová bunda dámská nebo pánská se hodí pro různorodé venkovní aktivity, i do náročných podmínek. Pro některé sporty se více hodí odlehčená softshellová vesta dámská nebo pánská. Může jít třeba o jízdu na in-linech, cyklistiku nebo běh. Do kvalitních kousků od firmy Lambeste se určitě vyplatí zainvestovat. Je to lepší, než si koupit několik bund do různého počasí, které budou nižší kvality. Pokud často vyrážíte do přírody nebo na hory, můžete vám kvalitně posloužit softshellová vesta pánská či dámská, podobně jako softshellová bunda, kterou doporučuji přibalit vždy s sebou, ať je léto nebo zima.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář