Fleece mikiny – Nezbytný doplněk nejen na jednu sezónu

Logo Xfear

Podzim klepe na dveře. Máte ve své šatní skříni pohodlné oblečení, do kterého se obléknete za chladnějšího či sychravějšího počasí? Společnost Xfer se pyšní pestrostí barevných fleecových mikin, které vás zahřejí při ranním běhu či na procházce se svými dětmi nebo psem.

Buďte IN v hřejivém kabátku

Fleece mikiny se vyznačují vynikající prodyšností a výborným tepelným komfortem. Máte doma aspoň jednu? Pokud ne, děláte velkou chybu. Oceníte jí jako hřejivý kabátek i jako druhou vrstvu k termoprádlu nebo pod bundu či kabát. A navíc je fleecová mikina vyrobena z materiálu micro fleece, který se vyznačuje nízkým opotřebením a stálostí tvaru i barvy, takže se vám bude pyšnit na věšáku či ve skříni dlouhý čas. Přesněji řečeno, fleece je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Proč si pořídit fleecovou mikinu? Dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost a velmi příjemný omak v jednom.

Váš celoroční společník

Říkáte si však neustále, že by to chtělo něco nového na sebe, co by vám slušelo a zároveň zahřálo v chladnějším až sychravějším počasí? Jednoznačně se rozhodněte pro fleecovou mikinu z hřejivého materiálu s oboustranným vlasem. Druhá vrstva v podobě teplého fleecového materiálu je základem k funkčnosti a tedy pohodlí. Na jaře ji oceníte na procházce či na inline bruslích, v létě při chladných večerech třeba u táboráku a v zimě naopak udělá velkou službu pod bundou na sjezdovce, kde vám zaručí dvojnásobný tepelný komfort. Fleece mikiny jsou prostě univerzálním celoročním společníkem, který vás nenechá cvakat zuby. Pamatujte si, neexistuje špatné počasí, pouze špatné oblečení. Vedle příznivého vzhledu je důležitý velký objem vzduchu jako tepelného izolantu.

Velký barevný výběr

Kompletní sortiment fleecových mikin se stojáčkem či kulatým výstřihem, přes hlavu či na zip, v mnoha barvách za dobrou cenu. Široká lákavá nabídka pro něžné pohlaví i silné chlapy. Objednávat můžete online na www.xfer.cz/fleece. Při rychlejším zahalení do teplého kabátku si můžete mikiny vyzvednout osobně na centrálním skladu v Praze či Hlavním brněnském skladu.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář