Samodržící sexy punčochy potěší mužské oko a přidají na atraktivitě

logo sosexy

Punčochy mnoho mužů i žen nepovažuje zrovna za sexy kousek oblečení, ačkoliv se najdou výjimky. Jinak tomu ale může být, pokud si pořídíte ty správné punčochy, které byly vyvinuty přímo za tímto účelem, aby byly slušivé a líbily se také pánům. Kořením šatníku pod šaty nebo sukni a součástí sbírky spodního prádla mohou být samodržící punčochy a jiné druhy sexy punčoch. Ty vypadají na nohách skvěle a vyrábějí se v mnoha barvách a stylech.

Nic neukáže nohy ve více atraktivním světel, než správně vybrané sexy punčochy. Ty by měly ladit se spodním prádlem a lichotit ženské postavě. Obvykle bývají černé, ale vyrábějí se i v dalších barvách, například červené a bílé. K oblíbeným druhům patří síťované punčochy, na které lze připevnit zajímavé doplňky.

logo sosexy

Samodržící punčochy se vyrábějí ve variantách na běžné nošení i jako erotické prádlo. Mnoho žen je nosí k sukním raději než klasické punčochy a cítí se v nich více přitažlivě a pohodlně. Vypadají skvěle s korzety nebo jako speciální sety. Bývají také běžnou součástí sexy kostýmů. K dostání jsou i v síťované variantě nebo se šněrováním na zadní straně. Mají speciálně upravený okraj ve stehenní části s protiskluzovými silikonovými proužky, aby přilnuly k noze a držely i bez upínání k podvazkovému pásu. Nesjíždějí dolů a skvěle drží na nohou. Pokud chceme, můžeme k nim podvazkový pás zapnout, k tomu jsou ale většinou určeny speciální punčochy. Bývají také běžnou součástí sexy kostýmů.

Sexy punčochy jsou vhodné pro ženy, které se nebojí experimentovat a chtějí být pro partnera co nejvíce atraktivní. Vnesou do vaší ložnice svěží vítr, a pokud je budete nosit i běžně pod sukni nebo šaty, budete se cítit najednou mnohem více přitažlivá a sebevědomá. Hodí se i na večírek či party.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář