West Coast Choppers: Legendární značka oblečení nejen pro motorkáře

Jesse Gregory James známý spíš jen jako Jesse James je americká superstar známá z reality show jako Jesse James Is a Dead Man nebo Monster Garage. Milovníkům motocyklů ho netřeba sáhodlouze představovat. V roce 1992 v garáži své matky otevřel legendární dílnu West Coast Choppers, ve které prováděl modifikace motocyklů a automobilů. Ale protože čtete magazín o módě, zaměříme se na stejnojmennou značku oblečení, kterou začal budovat ruku v ruce se svou dílnou.

Jesse James je typickým příkladem amerického snu. Měl nadšení pro věc a byl ve správném čase na správném místě. Z poměrně tuctového stavitele motocyklů se stala hvězda světového formátu. Co se týče oblečení na chopper, původně šlo pouze o trička s potiskem a nálepky. Nyní je logo „WCC“ v podobě železného kříže známé po celém světě a neuznávají ho pouze majitelé chopperů.

Kde seženete originály s garancí nejnižší ceny?

Sháníte-li stylové, kvalitní a pohodlné chopper oblečení i vy, máte štěstí. Značka West Coast Choppers samozřejmě nechybí ani na tuzemském trhu. A chcete-li si pořídit originální kousky za skvělou cenu, navštivte specializovaného prodejce Choppers-shop.cz.

V nabídce najdete dámská i pánská trika a košile, mikiny, kraťasy, kalhoty, rukavice, boty, bundy, kšiltovky i zimní čepice. A věřte tomu, že si americkou značku zamilujete natolik, že ji rozhodně nebudete nosit jen při jízdě na motorce. Vzhledem k nesporné kvalitě a nápaditému designu jde o ideální volnočasové oblečení pro každého, kdo se nerad obléká tuctově.

Ve zmíněném e-shopu navíc dostanete garanci nejnižší ceny. Objevíte-li stejný sortiment i u konkurence, prodejce cenu dorovná nebo dokonce sníží. A protože jde o výhradního českého distributora, budete mít jistotu, že vám domů dorazí skutečné originály a nikoliv laciné padělky. Oblečení na chopper je skladem a tedy připraveno k okamžitému odeslání na vaší adresu. Tak na co ještě čekáte?

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář