Vánoční nákupy snadno a levně

logo Tipli.cz

Vánoce jsou téměř za dveřmi, a to znamená, že všichni shánějí dárky pod stromeček pro své blízké a přátele. Každý rok se tak touto dobou lidi přetlačují u regálů a předhánějí se u pokladen v plných nákupních centrech. Pro mnoho z nás je proto toto kouzelné období spíše stresující a už se těší, až skončí. Stresu z nákupu se lze vyhnout a zařadit jej do minulosti. V dnešní době je totiž úplně přirozené a hlavně pohodlné nakupovat vánoční dárky na internetu. Při použití portálu Tipli.cz můžete dokonce na vánočních dárcích ušetřit.

Nákupy na internetu

Za poslední roky se shánění vánočních dárků na internetu doslova masově rozšířilo. Nakupování přes síť, tedy prostřednictvím e-shopů již dávno není omezeno pouze na pořízení elektroniky a jiných větších věcí. Lidé si už před nějakou dobou zvykli nakupovat přes internet oblečení, ale stále častěji také jídlo. Výhodou je rychlost, jednoduchost a zákazníkům je mnohdy nabídnuto mnoho slev. Před nějakou dobou zaplavily internet slevové portály, dnes se však zdají již zastaralé a nastupují tak nové tzv. cashback portály.

Nákupy přes cashback portály

logo Tipli.cz

Cashback portály slibují zákazníkům odměny za nákupy, které přes jejich stránky uskuteční. V praxi to funguje tak, že si vyberte zboží, a za nákup dostanete část peněz zpět. To jedině za předpokladu, že si na cashback portálu vytvoříte registrovaný účet. Vracené peníze se vám pak přičítají právě na něj. Z ceny zboží se vám vždy vrátí určité procento, které je předem stanovené, a tak přesně víte, kolik dostanete zpět.

Na českém trhu nabízí nejvyšší cashback portál Tipli.cz. Všem svým zákazníkům nabízí 1-15 % u všech 350 obchodů, které má v nabídce. Pokud například rádi nakupujete na AliExpress.com ze všech transakcí dostanete zpět 8 %.

Cashback portál Tipli má v nabídce kromě mnoha dalších také oblíbený Mall.cz, kde najdete ten největší sortiment a zároveň výběr vánočních dárků.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář