Sledujte aktuální informace s magazínem VeStylu.cz

Zajímavé stránky

Rádi bychom vám představili nový magazín, určený především dámské populaci VeStylu.cz. Rychle rostoucí magazín nabízí svým návštěvníkům spoustu užitečných informací z několika oblíbených kategorií. Že se jedná o velice populární magazín dokazuje také fakt, že na internetové sociální síti facebook.com má tato stránka více jak 3140 přidaných přátel a právě vy můžete být dalším v pořadí. Čím je tento magazín výjimečný?

Rubriky které zajímají

Magazín pro ženy VeStylu.cz nabízí momentálně 8 hlavních rubrik článků, ze kterých si vybere téměř každá čtenářka. Informace o zdraví a relaxaci si můžete přečíst ve stejnojmenné rubrice, kde vás redaktoři seznámí se všemi zajímavostmi tohoto tématu. Dozvíte se například informace o anorexii, relaxaci a odpočinku, antikoncepci či bulimii.

Rubrika krása a móda je neméně oblíbená. Zde na vás čekají především rady a tipy při nakupování a také představení nových trendů a produktů. Pikantnější témata nabízí rubrika sex a vztahy. Možná právě tam naleznete novou inspiraci do vaší ložnice a překvapíte tak svého partnera něčím výjímečným. Dozvíte se například zda je dobré mít vztah na pracovišti či jaká přírodní afrodiziaka můžete použít pro zpestření vašeho partnerského vztahu.

Mezi dalšími rubrikami nalezneme například recepty, soutěže a také rubriku denní tisk ve které je pro vás připraveno několik článků z ostatních denně aktualizovaných médií.

Pro některé ženy bude jistě zajímavá rubrika děti a rodina. Právě zde se možná dozvíte informace, které jste hledali a které vás připraví na brzké narození potomka.

Silné redaktorské zázemí

Na magazínu pro ženy VeStylu.cz momentálně pracuje hned několik redaktorek, které vám tak dávají jistotu stále nového přísunu informací. Za celým projektem stojí internetové studio Media33, které se zabývá nejen tvorbou webových stránek.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář