Představujeme Vám MagazínŽENY.cz

Zajímavé stránky

Dovolte nám, abychom vám představili nový moderní pravidelně aktualizovaný magazín zaměřený především na svět žen MAGAZINZENY.CZ. Ten nabízí mnoho zajímavostí, které bychom vám rádi v tomto mini článku zprostředkovali.

V magazínu se nachází celkem 6 hlavních kategorií určených pro širokou veřejnost.

Prvním z nich je Krása a Móda, kde každá žena najde tipy z módy a kosmetické branže. Nechybí články zaměřující se na Péči o tělo a vzhled či nejnovější módní trendy a doplňky. Z poslední článků vyzdvihneme například článek o tetování či zajímavý článek o péči o pleť v zimních mrazivých měsících.

Rodina a vztahy je druhým oblíbeným tématem mnoha žen. Toho jsou si tvůrci portálu Magazín ŽENY vědomi a představují články týkající se partnerských vztahů, výchovy dětí, lásky a velice oblíbenému tématu sexu. Krátkým testem se například můžete dozvědět, zda jste královnou v posteli nebo zda je pro vás sex pouze nutností a povinností. Láska a sex jsou zkrátka nikdy nenudící témata.

Zdraví je vůbec tou nejdůležitější věcí co může člověk vlastnit. Ve stejnojmenné podrubrice naleznete vše co vám ke zdravému životnímu stylu dopomůže.

Střední generace žen jistě uvitá rubriku Domov, věnující se bydlení a zahradě. Jedná se především o rubriku, kde se dozvíte zajímavé nápady, rady a tipy jak vyřešit některé neobvyklé situace ve vašem bytě a domku.

Rubrika Společnost je určena pro fanoušky celebrit a známých osobností. Nechybí ani rozhovory a zajímavé perličky.

Poslední velice zajímavou rubrikou jsou Horoskopy. Díky spolupráci s předním astrologem vám magazínzeny.cz přináší zajímavé postřehy a informace z oblasti astrologie a tajemna. Dozvíte se jaký vás čeká rok 2011 podle tarotových karet či si můžete podle návodu zkusit věštění z kávové sedliny.

Ať tak či tak, nový magazín ŽENY vřele doporučujeme navštívit a třeba právě Vy se stanete jeho pravidelným čtenářem.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář