Sluneční brýle Ray Ban – léto 2010

Sluneční brýle Ray Ban jsou i po více jak 70 letech, kdy byla společnost založena, jedny z nejpopulárnějších brýlí na světě. A daří se jim nadmíru skvěle. Značku, kterou nosily naši otcové a dědové můžeme dnes nosit i my, to je něco skvělého.

Po tolika letech a statisících vyrobených kusech slunečních brýlí můžeme od značky Ray Ban očekávat kvalitu, klasický styl a značku, které si ve světě vydobyla renomé. Sluneční brýle Ray Ban proslavila také nejedna známá osobnost, holywoodští herci a herečky. Již za druhé světové války nosily brýle Ray Ban američtí generálové. Brýle se objevily v takových hitech jako je film Blues Brother, jehož hlavní hrdina nosil brýle značky Ray Ban či novodobý televizní seriál Miami.

Sluneční brýle Ray Ban byli zpřístupněny veřejnosti v roce 1938, původně byli určené pro jednotky Airforce v roce 1937.

Dětské sluneční brýle Ray Ban

Obíbené jsou dětské sluneční brýle Ray Ban. Ty se díky originalitě staly doslova hitem. Díky velkým podložkám na nos, polykarbonátu, bytelnému rámu a dalším vlastnostem jsou totiž velice pohodlné, flexibilní, kvalitní což způsobuje jejich dlouho životnost. Dětské sluneční brýle Ray Ban Junior jsou určeny pro děti od 8 do 12 let a poskytují tu nejlepší ochranu před slunečním zářením.

Dnes existuje spousta druhů, barev a stylů slunečních brýlí Ray Ban, přesto jedna věc spojuje všechny jeho produkty. Vždy zachovává kvalitu, pohodlnost a funkčnost.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář