Boardstar.cz – internetový obchod se skate a street oblečením

Boardstar.cz

Street, skate a snow oblečení se v současné době těší obrovské oblibě u mladší generace, která na pocit volnosti a svobody nedá dopustit. Patříte-li mezi lidi, kteří tento styl oblékání a života uznávají, rozhodně by jste neměli opomenout jeden z největších internetových obchodů se skate, street a snow oblečením boardstar.cz.

Při návštěvě internetového obchodu Boardstar.cz mě nejdříve zaujala jeho přehlednost, ačkoliv sortiment oblečení je obrovský (aktuálně přes 5100 různých produktů skladem). Zboží je neustále inovováno a aktualizováno podle aktuálních módních trendů. V nabídce obchodu najdeme jak skate oblečení pro holky, kluky a děti tak i snow oblečení a doplňky pro obě pohlaví.

S blížící se zimou by vás mohli zajímat snowboardové a streetové zimní bundy, svetry, kulichy, snowboardové kalhoty, ale také například snowboardy, vázání na snowboardy, brýle, helmy či boty na snowboard.

Když se rozhoduji k nákupu oblečení online, vždy mě zajímá bezpečnost obchodu. Boardstar.cz provozuje síť kamenných obchodů, mimo jiné EL NINO shop (Palackého náměstí), EASY RIDER, REVOLUTION skateshop, TORA BORA či POPCORN shop.Mezi další aktivity patří sponzoring řady kulturních akcí a profesionálních jezdců na snowboardu, skateboardu, lyžích, motocrosu, bmx, freestyle biku. Tyto skutečnosti mě bohatě přesvědčují o tom, že za internetovým obchodem stojí velká firma a o svůj nákup se nemusím obávat.

Další významným plusem Boardstar.cz je obrovský výběr značek, jmenujme například ADIO, DAKINE, ADIDAS, NIKE, OAKLEY, SALOMON, QUIKSILVER, ROXY, DC, BURTON INDEPENDENT, SANTA CRUZ, FOX, ROCA WEAR, CIRCA, ETNIES, ES, EMERICA, VANS, NUGGET, MEATFLY a desítky dalších.

Výhody nákupu u Boardstar.cz

Opakovaným nákupem lze u boardstar.cz získat až 15% slevy na veškerý sortiment. Již při prvním nákupu je vám automaticky založeno věrnostní konto. Druhým nákupem ušetříte 7% z celkové částky. Navíc při osobním odběru v kamenných prodejnách v Praze, získáte dalších 12% slevu na celou objednávku.

Doprava nad 2000,-Kč zdarma a podle posledních novinek z 26.9.2011 je doprava do 2000,-Kč za 99,-Kč.

Nyní zároveň probíhá na webu boardstar.cz velká soutěž o nákup v hodnotě 10.000 Kč. Soutěž probíhá až do konce října, takže pokud si chcete předčasně nadělit kupu dárků od Boardstar.cz, určitě se neváhejte zůčastnit.

Chcete-li pravidelně mít k dispozici veškeré informace o probíhajících soutěžích, akcích a slevách, stačí se stát fanouškem Boardstar.cz na facebooku a veškeré info budete mít pěkně z první ruky.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář